Zack Snyder’ın Justice League’i İçin Yeni Görüntü Yayınlandı

Zack Snyder’ın Justice League’i İçin Yeni Görüntü Yayınlandı

Şubat 28, 2021 0 Yazar: farukkscu

Justice League, 2017 yılında izleyicilerin karşısına çıkmış lakin ne yazık ki büyük bir hayal kırıklığı olarak tarihe geçmişti. Hem eleştirmenlerden hem de DC hayranlarından olumsuz yorumlar alan imal, gişede de beklenen başarıyı yakalayamamıştı.

Bunun gerisindeki en büyük sebep olarak ise sinemanın çekimleri esnasında yaşanan mecburi direktör değişikliği gösteriliyordu. Çekimler esnasında Zack Snyder’ın kızının hayatını kaybetmesi üzerine sineması Joss Whedonn devralmıştı. Bu da bazılarına nazaran sinemada kopuklukların olmasına sebebiyet vermişti. O tarihten bu yana bilhassa DC hayranları Zack Snyder’ın kendi versiyonunu yayınlaması için çeşitli kampanyalar başlatmıştı. Nihayet geçtiğimiz yıl sinemanın Zack Snyder versiyonu duyurulmuş, bu da serinin hayranlarında büyük bir heyecan yaratmıştı. 70 milyon dolarlık bir dayanakla projeye başlayan Zack Snyder, daha evvelki sinemada yer almayan sahneler için de çekimler gerçekleştirdi.

Sinemanın yayınlanmasına günler kala 2 dakikalık yeni bir görüntü geldi:

Zack Snyder’ın Justice League’i 18 Mart tarihinde HBO Max’te yayınlanacak. Toplamda 4 saat 2 dakikalık uzunluğa sahip olacağı onaylanan sinemada 2017’de yayınlanan versiyondan pek çok farklılık olacağı biliniyor.

Sinemanın karşımıza çıkmasına günler kala Zack Snyder tarafından yayınlanan yeni görüntüde Superman (Henry Cavill), Wonder Woman (Gal Gadot), Batman (Ben Affleck), Cyborg (Ray Fisher) ve Flash (Ezra Miller) yer alıyor. Geride Tom Waits’in Time müziğinin eşlik ettiği görüntüde, Zack Snyder’a nazaran pek çok easter egg yer alıyor.

Zack Snyder birebir vakitte sinemadan evvel hayranların sorularını yanıtlamak ve sinema hakkında konuşmak için IGN Fan Fest’te bir canlı yayına katıldı. Justice League hakkında soruların yanıtlandığı, argümanların değerlendirildiği yayında birebir vakitte gelecek sinemalar hakkında da konuşuldu.

Zack Snyder’ın Justice League’inden gelen yeni görüntü:

Zack Snyder’ın katıldığı IGN Fan Fest yayını: