Zack Snyder, Bir “Steppenwolf” Klibi Paylaştı

Zack Snyder, Bir “Steppenwolf” Klibi Paylaştı

Şubat 9, 2021 0 Yazar: farukkscu

Büyük bir başarısızlık olarak kabul edilen birinci Justice League sinemasının akabinde beklentileri ziyadesiyle artıran Justice League: Zack Snyder’ın seyircilerle buluşmasına yaklaşık 1 ay üzere bir mühlet kaldı. Sinemanın yeni fragmanı öncesinde kısa bir Steppenwolf klibi yayınlayan direktör Zack Snyder, böylelikle sinemanın ana kötüsünü yine asıl yorumladıklarını göstermiş oldu.

Sadece 15 saniye uzunluğunda olan görüntü, kurgu masasında yer alan bir monitörde oynatılan siyah beyaz bir Steppenwolf sahnesi gösteriyor. Görünümü baştan aşağı yenilenen Steppenwolf, artık çok daha metalik, görkemli ve “ürkütücü” görünüyor. Elbetteki böylesine kısa bir kesite bakarak “olmuş bu” demek çok da mümkün değil.

Zack Snyder, paylaşmış olduğu görüntünün açıklamasında ise “Bu, beklediğimiz üzere yabanî Steppenwolf” tabirlerini kullandı. Yeni Steppenwolf’un seyirciler tarafından nasıl yorumlar alacağını şimdiden kestirmek güç fakat birinci filmdekiyle kıyasladığımızda “kötü” bir karaktere çok daha fazla benzediğini söylemek mümkün.

Joss Whedon tarafından yönetilen birinci Justice League sineması “13+” yaş sonuna sahipti. Zack Snyder’ın neredeyse baştan çektiği Justice League: Zack Snyder ise R-Rated (18+) bir sinema olarak karşımıza çıkacak. dolayısı ile sinemada çok daha fazla vahşet ve kötülük göreceğimizi varsayım edebiliriz.

Zack Snyder’ın paylaştığı Steppenwolf klibi

Görüntüyü görüntüleyemeyenler buraya tıklayarak izleyebilirler.