TV8 Kırmızı Oda Canlı izle! Kırmızı Oda 24. yeni kısım canlı izle! Kımızı Oda son kısım izle! 11 Şubat Kırmızı Oda 24. kısım fragmanı!

TV8 Kırmızı Oda Canlı izle! Kırmızı Oda 24. yeni kısım canlı izle! Kımızı Oda son kısım izle! 11 Şubat Kırmızı Oda 24. kısım fragmanı!

Şubat 13, 2021 0 Yazar: farukkscu

Yönetmeliğini Cem Karcı’nın yaptığı, Banu Kiremitçi Bozkurt‘un senaryosunu kaleme aldığı ruhsal dram çeşidindeki Türk üretimi televizyon dizisi TV8 Kırmızı Oda, her hafta olduğu üzere bu hafta da izleyiciler tarafından ilgi görüyor. Müellif Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi isimli yapıtı ve çeşitli kısımlar derlenerek televizyona uyarlanan Kırmızı Oda dizisi son kısmı de büyük ilgi gördü! Kırmızı Oda son kısım izlemek ve TV8 Kırmızı Oda canlı izlemek için haberimizi takip edebilirsiniz! Kırmızı Oda Canlı izle! TV8 Kırmızı Oda 24. yeni kısım canlı izle! Kımızı Oda son kısım izle! 11 Şubat Kırmızı Oda 24. kısım fragmanı!

KIRMIZI ODA YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Aylardır herkesin heyecanla izlediği Boncuk karakteri, geçen hafta diziden ayrıldı. Sonunda hastaneye yatan Boncuk, Sadık’tan yıllardır beklediği ilgi ve sevgiyi görmeye başladı! Delikanlı Sadi rolüyle diziye katılan Erkan Petekkaya’nın rahatsızlığının panik atak olduğu belirtilirken, Tabip Hanım bu atakların sebebini araştırmaya devam ediyor. Sokaklarda büyüyen Sadi’nin hayat kıssası şimdiden herkesi merak ettiriyor! Üvey baba tacizini daha küçük yaşta yaşayan Kumru ise hala bunu içinden atamıyor ve hayatı onun için çok güç gidiyor! Tabip Hanım’a içini açan Kumru, kocasına v çocuğuna bunu yansıttığı için daha çok üzülüyor!