TRT1 Uyanış Büyük Selçuklu 20. kısım full izleme linki! Uyanış Büyük Selçuklu son kısım tek kesim full izle! Uyanış Büyük Selçuklu yeni kısım fragmanı

TRT1 Uyanış Büyük Selçuklu 20. kısım full izleme linki! Uyanış Büyük Selçuklu son kısım tek kesim full izle! Uyanış Büyük Selçuklu yeni kısım fragmanı

Şubat 9, 2021 0 Yazar: farukkscu

Uyanış: Büyük Selçuklu yeni kısmıyla bu akşam saat 20:00’da TRT1 ekranlarına geldi! Son kısmın akabinde seyirci, Uyanış: Büyük Selçuklu 20. kısmı izlemek için araştırıyor. Heyecan yaratan konusu ve oyuncuları ile Pazartesi günleri izleyicinin beğenisine sunulan Uyanış: Büyük Selçuklu son kısmı ve daha fazlası haberimizde… İşte, TRT 1 Uyanış Büyük Selçuklu 20. kısım full izleme linki! Uyanış Büyük Selçuklu son kısım tek modül full izle! Uyanış Büyük Selçuklu yeni kısım fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1 UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU 20. SON KISIMDA NELER OLDU?

TRT1 UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU SON KISIM FULL İZLE!

Tacülmülk, Hasan Sabbah’ın bir tertibiyle edindiği yanlış istihbarat sonucunda Sencer’in Kara Zirve’ye pusulandırdığı askerlerin büyük bir kısmını buradan çekmişti. Bu suretle pusulanan az sayıda Selçuklu askerinin öldürülmesine ve Hasan Sabbah’ın devletin önemli bilgilerini içeren evrakları ele geçirmesine sebep olmuştu. Giriştiği bu hareketle Melikşah‘ın gözünden düşecek olan Tacülmülk’ün cezası ne olacaktır?

Öte yandan Sencer, Sabbah’ın Selçuklu’nun bâtın evraklarını haçlı kontlarına teslim edeceğini öğrenmişti. Bu teslimatın gerçekleşeceği yeri de öğrenen Sencer, Nizamülmülk ve yiğitleriyle bir arada teslimat yerine bir baskın yapmıştı. Sencerler, Sabbah, Markus ve haçlı kontlarından Selçuklu’nun birçok sırrını içeren evrakları almayı başarabilecekler midir? Sencer, Markus’u ve Sabbah’ı yakalayıp intikamını alabilecek midir?

Tüm bunların yanı sıra Zübeyde’nin buyruğunu dinlemeyip Kınık Obasına, Melikşah’ın yanına gelen Terken, Melikşah’ın otağında Başulu ile karşılaşmıştı. Kendisine sırtı dönük olan Başulu’nun yüzünü görecek midir?

Öte yandan vefatın pençesinden kurtulup sıhhatine kavuşacak olan Melikşah, derhal Kuvel Kalesi fethi için yeni silahlarla ordusunu teçhizatlandırmak isteyecektir. Bu tarafta başlatılan hazırlıklara batıni ve haçlı ittifakı sekte vurmak için nasıl bir harekete girişecektir? Melikşah’ın Kuvel’e fetih için geleceğini bilen İzakyos, bölgede güçlenmek için ne yapacaktır?