Son Yaz canlı izle! Fox TV Son Yaz 9. yeni kısım canlı izle! Son Yaz yeni kısımda neler olacak?

Son Yaz canlı izle! Fox TV Son Yaz 9. yeni kısım canlı izle! Son Yaz yeni kısımda neler olacak?

Şubat 27, 2021 0 Yazar: farukkscu

Fox TV yeni dizisi Son Yaz canlı izle! Son Yaz konusu ve oyuncuları çok beğenildi. Son Yaz 10. kısım fragmanı yayımlandı mı? Son Yaz yeni kısımda neler olacak? Son Yaz konusu ne? Son Yaz oyuncu takımında kimler var?

SON YAZ CANLI İZLE!

SON YAZ YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Selim, Akgün’ün ihanetini öğrendikten sonra Akgün’ün hayatını cehenneme çevirmeye karar verir. Köstebeklikten tutuklayamayacak olsa bile adam yaralamadan mahkemeye çıkaracaktır. Lakin Selim vazifeden el çektirilmiştir, bunu diğer bir savcı üzerinden yapması gerekmektedir. Akgün mahkemeye çıktığında ise kimsenin beklediği olmaz.

Akgün’ü artık apayrı bir yol beklemektedir. Lakin Akgün savcıya vicdan borcunu ödemeden gitmeye niyetli değildir. Selim Kara’nın namını temizlemek, ona kurulan komployu ortaya çıkarmak Akgün için namus borcudur. Alışılmış bunu kendisinden nefret eden Selim’e görünmeden yapmak zorundadır.

Canan ise kocasının düştüğü durumun farkındadır. Selim’e sahip çıkma sırası Canan’dadır.

Akgün, Selim’e kurulan komployu çözmek için uğraşırken yolları babasının başına gelenleri kendi formülü ile çözmek isteyen Yağmur’la kesişecektir. Yağmur sıkıntı bir karar vermek zorunda kalacaktır. Ya Akgün’ün yolunu seçip babasının mesleğini kurtaracak ya da yasa dışı yapılan bu aksiyona karşı çıkacaktır.

SON YAZ 10. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Son Yaz 10. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan kısımdan sonra yayınlanması bekleniyor.

SON YAZ SON KISIMDA NELER OLDU?

Selim’in şahidinin vefatından kendini sorumlu tutan Canan hala yaşadığı olayın tesirinden kurtulamamıştır. Selim Canan’ı teselli etmeye çalışsa da o da bu olaydan makûs etkilenmiştir. Akgün, Yağmur için endişelenirken kendi babasının vefat haberini alır ve Selim’le bir arada cenazeye katılmak üzere İstanbul‘a masraflar. Akgün babasını affetmeyeceğini söylemiş olsa da vefatı onu çok üzer. Fakat bu ıstırabı yerini bir sürprize bırakacaktır. Cenaze dönüşü Selim süratle köstebeğin peşine düşerken Akgün ise Selim’e söylediği palavraların vicdan azabına dayanamaz ve temelli İstanbul’a dönmeye karar verir. Yağmur Akgün’ün bu kararını kabullenmek istemez.Akgün ise İstanbul’a dönmeden evvel görülecek son hesabın peşine düştüğünde Selim’in köstebeğe hazırladığı tuzağa gerçek yol aldığından habersizdir.

SON YAZ OYUNCULARI KİMLER?

Alperen Duymaz – Akgün

Ali Atay – Selim

Funda Eryiğit – Canan

Hafsanur Sancaktutan – Yağmur

Emre Karayel – Fatih

Sinan Tuzcu – Metin

Şebnem Dönmez – Serap

Arif Pişkin – Selçuk

Halil Babür – Soner

Sezer Koç – Emel

Yasemin Yazıcı – Naz

Fazilet Ulu – Kaan

Sarp İkiler – Arda

Nedim Cet Arman – Altay

Yunus Narin – Eray

Cengiz Okuyucu – Ahmet