Son Dakika: Ülker Stadı’nda G.Saray’a edilen küfürlere Fatih Terim’den çok sert reaksiyon: Demek ki TFF’den birileri yardımcı oluyor

Son Dakika: Ülker Stadı’nda G.Saray’a edilen küfürlere Fatih Terim’den çok sert reaksiyon: Demek ki TFF’den birileri yardımcı oluyor

Şubat 7, 2021 0 Yazar: farukkscu

Fenerbahçe’yle Galatasaray ortasında oynanacak derbi çabası öncesinde Ülker Stadı tribünlerinden sarı-kırmızılı oyuncu ve teknik gruba edilen küfürler dikkat çekti.

Maç öncesi yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Galatasaray Teknik Yöneticisi Fatih Terim, yaşanan bu duruma sert reaksiyon gösterdi.

“EDİLEN KÜFÜRLERİ TESPİT EDİYORUZ”

Çabanın temsilcilerinin yaşanan olaya müdahale etmediğini söyleyen Terim, “Maçla ilgili konuşmadan öteki şeylerle ilgili konuşalım. Seyircisiz oynadığımızı biliyoruz fakat baya seyirci var. Ekibimize çıkarken küfürler, çalışanlara küfürler, hepsini tespit ediyoruz. Hiçbir temsilcinin hiçbir şey yaptığı yok. Ben cezalıyken yardımcılarımı vermediler” dedi.

“DEMEK Kİ TFF’DEN BİRİLERİ YARDIMCI OLUYOR”

Stat localarında seyirci olduğunu ve bu duruma TFF’nin yardımcı olduğunu sav eden deneyimli teknik adam, “Seyirci varken alıştık ancak seyirci yok denirken de Galatasaray’ın hocasına, futbolcularına bu kadar galiz küfürler ve hakaretler… Galatasaray hocalarına, futbolcularına, kimsenin küfür etme hakkı yok. Bu hoş bir şey değil, hiç beğenilen bir şey değil. Neyini konuşacağız maçın? Aşikâr ki TFF’den birileri yardımcı oluyor” tabirlerini kullandı.

“150 SIHHAT ÇALIŞANI STADA ALINDI”

TFF Lider Vekili Servet Yardımcı maçtan evvel yapılan açıklamada, “Fenerbahçe – Galatasaray derbisi için 150 kadar sıhhat çalışanı stada alındı” açıklamasını yapmıştı.