Sergen Yalçın’ın sözleşmesi uzatılacak mı?

Sergen Yalçın’ın sözleşmesi uzatılacak mı?

Mart 10, 2021 0 Yazar: farukkscu

Beşiktaş’ta gündemden düşmeyen Sergen Yalçın’ın sözleşmesiyle ilgili açıklama geldi. Siyah-beyazlı kulübün genel sekreteri ve icra kurulu başkanı Mesut Urgancılar konuya dair soruları yanıtladı.

Radyospor’da yer alan habere göre “Oyuncusuyla, taraftarıyla, teknik direktörüyle, yönetimiyle tüm camia olarak şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuz inancıyla yolumuza devam ediyoruz. Şampiyonluk yolunda elimizden geleni yapıp kupayı kaldırmak istiyoruz. Sergen Yalçın’ın yeni kontrat konusuna daha sonra bakılacaktır.” şeklinde konuştu.

Hakem hakkında yorum yapan Urgancılar, “Hakemlerin doğru karar vereni ve vermeyeni var. Hakemlerin, insani de olsa yaptıkları hatalar yılların emeği çöpe atabiliyor. Dünya tarihinde hakemden gol yiyen tek kulübüz. Hakemler konusunda kendince adalet aradığını iddia eden rakiplerimize söylüyorum, elinizi vicdanınıza koyun. Yıllardır bu konularda en mağdur takım kim olmuş? Bir bakın. Bu her zaman açık ve nettir, tartışılacak hiçbir yanı yoktur.” ifadelerini kullandı.