Sen Çal Kapımı ne vakit, saat kaçta? Sen Çal Kapımı bugün var mı? Sen Çal Kapımı son kısım de neler oldu? Sen Çal Kapımı yeni kısım fragmanı!

Sen Çal Kapımı ne vakit, saat kaçta? Sen Çal Kapımı bugün var mı? Sen Çal Kapımı son kısım de neler oldu? Sen Çal Kapımı yeni kısım fragmanı!

Şubat 21, 2021 0 Yazar: farukkscu

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda, yurtdışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat’la karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa Eda’ya bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda nefret ettiği bu adamın teklifini evvel reddetse de şartlar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda , bütün gerçek bildiklerini unutturacak, tutkulu, şiddetli bir bağlantı yaşamaya başlarlar. Zira aşk zordur. Ve bu yüzden süperdir. Baş rollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi bu akşam 32. yeni kısmıyla FOX TV ekranlarında!

SEN ÇAL KAPIMI SON KISIMDA NELER OLDU?

Eda, Deniz’in oyununa katılıp tarihi öne alır. Her şeyden habersiz olan Serkan ise, Eda’nın bu hareketinden epeyce rahatsız olur. Serkan için artık “kıskançlık sirenleri” çalmaya başlamıştır. Bu sirenler onu Eda’ya adım adım yaklaştırırken, Serkan’ı Eda’ya kaptırmak istemeyen Selin ise, Deniz ile bir olup bu oyunu avantaja çevirmeye kararlıdır. Eda bu işin içinden nasıl çıkacak? Serkan, Eda’ya yine aşık olacak mı?

SEN ÇAL KAPIMI YENİ KISIM NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Sen Çal Kapımı yeni kısmıyla her Cumartesi 20.00’de FOX’ta!