Sadakatsiz 20. kısım fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz 19. kısım izle! Sadakatsiz yeni kısımda ne olacak? Dizinin konusu nedir?

Sadakatsiz 20. kısım fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz 19. kısım izle! Sadakatsiz yeni kısımda ne olacak? Dizinin konusu nedir?

Şubat 25, 2021 0 Yazar: farukkscu

Cansu Dere’nin başrollerinde olduğu Sadakatsiz dizisi heyecanla bekleniyor. Farklı bir seneryoya sahip olan Sadakatsiz dizisinin yeni kısmı ne vakit? Sadakatsiz 20. fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz yeni kısım fragmanı izle! Sadakatsiz 19. kısım izle!

SADAKATSİZ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Hekim Asya (Cansu Dere), kocası Volkan (Caner Cindoruk) ve oğulları Ali (Alp Akar) ile huzurlu ve keyifli bir hayat sürmektedir. Bu durum, kocasının genç bir bayanla birkaç aydır alakası olduğunu öğrenince değişir. Asya evliliğini kurtarmak ya da sadakatsiz kocasından intikam almak ortasında tercih yapmalıdır.

SADAKATSİZ SON KISIMDA NE OLDU?

Sadakatsiz 18. Kısımda Asya’nın dönüşüyle taşlar yerinden oynuyor!

Asya’nın dönüşü ve Derin’e karşı kazandığı zafer, Derin’i sürpriz ataklar yapmaya iter. Ali’nin meskenden gitmesinin akabinde büyük bir vicdan azabı yaşayan Volkan’ı apayrı sıkıntılar beklemektedir.Yaşanan gelişmeler sürpriz yüzleşmelere taban hazırlarken, ortaya çıkan hangi beklenmedik gerçek birden fazla kişinin hayatını kökünden değiştirecektir?

SADAKATSİZ SON KISIM İZLE…

SADAKATSİZ YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Sadakatsiz 19. Kısım Fragmanı – 2 yayında! Sürpriz bir konuk tüm istikrarları değiştiriyor!

Asya’nın arkadaşı Sinan, Tekirdağ’a Asya’yı görmeye gelir. Ansızın çıkan bu konuk Asya’yı epeyce keyifli etmiştir. Sinan’ın teklifiyle Asya küçük bir tatil için İstanbul’a gelir. Volkan Ali’yi arayıp annesinin nerede olduğunu sorunca aldığı yanıt karşısında çılgına döner. İstanbul’a Asya ve Sinan’ın yemek yediği otele baskın yapar. Lakin bu kere yakayı o denli kolay sıyıramayacaktır. Sinan ile arbede eden Volkan kaldığı otele dönünce Derin’den bir mektup bulur. Her şeyden vazgeçen Derin, Volkan’a artık Asya’ya dönebileceğini söylemiştir. Volkan ne reaksiyon verecek? Derin ve Volkan ayrılacak mı?

SADAKATSİZ YENİ KISIM CANLI İZLE…

SADAKATSİZ 20. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sadakatsiz dizisinin 19. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Takipte kalabilirsiniz.

SADAKATSİZ 19. KISIM FRAGMANI İZLE…

SADAKATSİZ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Cansu Dere : Asya Arslan

Caner Cindoruk : Volkan Arslan

Melis Sezen : Derin Güçlü

Eren Vurdem : Mert Gelik

Yeliz Kuvancı : Bahar Gelik

Olcay Yusufoğlu : Serap Şenlik

Nazlı Bulum : Nil Tetik

Beğenilen Seda Altuner : Gönül Güçlü

Buyruk Taro Tekin : Selçuk Dağcı

Alp Akar : Ali Arslan