Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe’nin muhtaçlığı olan santraforu Galatasaray almış, Mostafa Mohamed maçın kahramanı oldu

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe’nin muhtaçlığı olan santraforu Galatasaray almış, Mostafa Mohamed maçın kahramanı oldu

Şubat 7, 2021 0 Yazar: farukkscu

Fenerbahçe karşısında maçın gidişatını Galatasaray‘ın belirlediğini belirten futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, “Sarı-kırmızılı kadro, çubuklu ekibe karşı daha oynamasını bilen bir görüntüdeydi. Fenerbahçe’nin 3 tane atak oyuncusunu al birini, vur başkasına. Bir tane kuvvetli forveti var Thiam, o da oynamadı” dedi.

“ÇOK DEĞERLİ BİR TRANSFER, TEBRİK ETMEK LAZIM”

Galatasaray’a Kadıköy’de galibiyeti getiren golü kaydeden Mısırlı forvet Mostafa Mohamed’i maçın kahramanı ilan eden Dilmen, “Mohamed, yazın Emre Belözoğlu’nun listesinde 2. sıradaydı. Onu görünce, Fenerbahçe’nin ne kadar kıymetli bir oyuncuyu kaçırdığını gördük. Fenerbahçe’nin gereksinimi olan santraforu Galatasaray almış, Galatasaray’da iş yapar. Tam kuvvetli olunca öteki olur, çok kıymetli transfer, tebrik etmek lazım” dedi.

“MESUT’UN GEBERİK HALİ EKİBİ ÖNDE TUTTU”

Fenerbahçe’nin oyununu da kıymetlendiren Dilmen, “Aylardır oynamayan Sosa, Fenerbahçe’nin en güzel iki oyuncusundan biri. Nazım en âlâ oyuncusuydu. Bir de uğraşından ötürü Ozan. Mesut gelince de bir kalite gördük. Mesut’un geberik hali, Sosa’nın hazır olmayan hali oyunun aşikâr kısmında kadrosu orada tuttu” dedi.