Ramo Sibel kimdir? Esra Bilgiç kimdir, kaç yaşında, nereli? Ramo Sibel diziden ayrılıyor mu?

Ramo Sibel kimdir? Esra Bilgiç kimdir, kaç yaşında, nereli? Ramo Sibel diziden ayrılıyor mu?

Şubat 6, 2021 0 Yazar: farukkscu

Cuma günleri çok izlenen dizi Ramo‘da Sibel karakterine hayat veren Esra Bilgiç, geçen hafta düğünde vurulmasının akabinde bu hafta ağır bakımda hayat gayreti verdi! Esra Bilgiç, diziden ayrılacağına ait çıkan savlara karşılık verdi. Hoş oyuncu, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Arkadaşlar Ramo’dan ayrılmıyorum. Sevgiler.” dedi.

ESRA BİLGİÇ KİMDİR?

14 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Esra Bilgiç, evvel Hacettepe Üniversitesi‘nde Arkeoloji okudu, sonrasında Bilkent’in Milletlerarası Münasebetler Kısmı’na başladı. Oyunculuk mesleğindeki birinci rolü TRT1 ekranlarında yayınlanan, başrollerinde ise Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Osman Soykut, Hülya Darcan, Hande Subaşı üzere isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisidir. Burada Ertuğrul Gazi’nin eşi Halime Hatun karakterine hayat vermiştir. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve direktörlüğünü Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Melis Civelek’in kaleme aldığı Bir Umut Kâfi isimli dizide Derya rolünü canlandıran 25 yaşındaki Bilgiç, 1.77 metre uzunluğunda, 50 kilo ve Terazi burcudur.

Esra Bilgiç’in rol aldığı diziler:

2019 Ramo

2018 Bir Umut Kâfi (Derya)

2017 Diriliş Ertuğrul (Halime Hatun)

RAMO SİBEL ÖLDÜ MÜ?

Hayranları tarafından yer aldığı tüm projelerdeki performansı ile takdir toplamaya devam eden ve ünü ülke hudutlarını aşan başarılı oyuncu, Ramo dizisinden ayrılacağına ait çıkan savlara karşılık verdi. Hoş oyuncu Bilgiç, toplumsal medya hesabından “Arkadaşlar Ramo’dan ayrılmıyorum. Sevgiler.” notunu düştüğü paylaşımında hayranlarına müjdeli haberi vererek rahat bir nefes aldırdı.