Ramo 33. kısım full izleme linki! Ramo son kısım tek modül full izle! Ramo 34. yeni kısım fragmanı yayınlandı mı? Ramo Sibel yaşıyor mu?

Ramo 33. kısım full izleme linki! Ramo son kısım tek modül full izle! Ramo 34. yeni kısım fragmanı yayınlandı mı? Ramo Sibel yaşıyor mu?

Şubat 20, 2021 0 Yazar: farukkscu

Show TV’nin çok izlenen ve izleyiciler tarafından sevilen Ramo dizisi bu akşam 33. yeni kısmıyla ekranlara geldi. Son kısmın akabinde seyirciler, Ramo 34. yeni kısmı merakla bekliyor. Heyecan yaratan konusu ve oyuncuları ile Cuma akşamları izleyicinin beğenisine sunulan Ramo, Ramo 33. kısım full izleme linki! Ramo son kısım tek modül full izle! Ramo 34. yeni kısım fragmanı yayınlandı mı? Ramo Sibel yaşıyor mu?

RAMO SON KISIMDA NELER OLDU?

Ramo’nun büyük bir planı vardır; Mazhar’ın yerine İstanbul‘un işvereni olmak.

Ramo’nun büyük bir planı vardır; Mazhar’ın yerine İstanbul’un işvereni olmak. İşverenlerin ise tek emeli vardır; Ramo’ya diz çöktürmek. Oyuna yeni giren Şerif’in her atağı Ramo’yu biraz daha zora sokuyordur. Ramo’nun harekete geçmesini engelleyen şey ise Sibel’in rehin tutuluyor olmasıdır.

Ramo, bir yandan Sibel’in nerede tutulduğunu öğrenmeye, öbür yandan da Mazhar’ın yerine geçebilmek için Yıldırım’ı ikna edecek bir planı devreye sokacaktır. Yapacağı en küçük yanlış ailesinin yok olmasına neden olacağından, attığı her adıma dikkat etmek zorundadır.