Payitaht Abdülhamid ne vakit, saat kaçta? 19 Şubat Payitaht Abdülhamid 139. kısım yeni kısım fragmanı izle!

Payitaht Abdülhamid ne vakit, saat kaçta? 19 Şubat Payitaht Abdülhamid 139. kısım yeni kısım fragmanı izle!

Şubat 19, 2021 0 Yazar: farukkscu

TRT1 Payitaht Andülhamid dizisi, Osmanlı Devleti‘nin 34. Padişahı II. Abdülhamid devrini anlatıyor. Padişah Abdülhamid Han‘ın düşmanlara ve Osmanları Devleti’ni yıkmaya, ziyan vermeye kalkışanlara karşı verdiği savaşı mevzu alan tarih dizisi bu hafta 139. kısmıyla ekranlarda olacak. Pekala Payitaht Abdülhamid yeni kısmı ne vakit, saat kaçta yayınlanacak? İşte Payitaht Abdülhamid yeni kısım fragmanı!

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Payitaht Abdülhamid dizisi 19 Şubat Cuma günü 139. kısmıyla seyircilerle TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

PAYİTAHT ANDÜLHAMİD YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Tahviller üzerinden oynanan oyun, Abdülhamid’i ve devleti güç durumda bırakır. Abdülhamid, sarayın içinde öteki bir hain olduğundan şüphelenmektedir. Mithras örgütünün peşinde olan Eşref Aziz öğrendiği yeni bir bilgi ile düşmana büyük bir baskın gerçekleştirir.

Saliha Emsal’i zindandan kurtarmaya çalışırken, Fatma da tuzağı kuranı bulma peşindedir. Naime, babasının gözünde kendini aklamak için Fatma’yı ateşe atar. Aliye ise aldığı onca önleme karşın sonunda yakayı ele verir.

PAYİTAHT ANDÜLHAMİD SON KISIMDA NELER OLDU?

Tahsin Paşa’nın akabinde Serasker İstek Paşa da Mithras örgütünün eline esir düşer. Sultan Abdülhamid, Hindistan üzerinden yaptığı atak ile düşmana karşılık vermek ister. Abdülhamid’in buyruğu ile bâtın örgütün peşine düşen Eşref Aziz, vereceği çabada Şehzade Ahmet Nuri ile birlikte hareket eder.

Haremdeki haini bulmaya çalışırlarken, Emsal’e gelen bir mektup Naime ve Aliye’yi şüphelendirir. Saliha herkese karşı koruduğu Emsal’in ihanet kanıtını görünce çaresiz kalır. Fatma Aliye’nin peşinde, ne yaptığını anlamaya çalışırken kendini güç bir durumda bulur.

PAYİTAHT ANDÜLHAMİD YENİ KISIM FRAGMANI İZLE!