Payitaht Abdülhamid canlı izle! TRT 1 Payitaht Abdülhamid 139. yeni kısım canlı izle! Payitaht Abdülhamid yeni kısımda neler olacak?

Payitaht Abdülhamid canlı izle! TRT 1 Payitaht Abdülhamid 139. yeni kısım canlı izle! Payitaht Abdülhamid yeni kısımda neler olacak?

Şubat 20, 2021 0 Yazar: farukkscu

Payitaht Abdülhamid’in 139.bölümü bu akşam başlıyor. Merakla beklenen yeni kısımdan birinci imajlar geldi. Payitaht Abdülhamid yeni dönem 140. kısım fragmanı yayınlandı mı? Payitaht Abdülhamid 139. kısım izle! Payitaht Abdülhamid 139. kısım fragmanı sizlerle…

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD CANLI İZLE!

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON KISIMDA NE OLMUŞTU?

Tahsin Paşa’nın akabinde Serasker İstek Paşa da Mithras örgütünün eline esir düşer. Sultan Abdülhamid, Hindistan üzerinden yaptığı atak ile düşmana karşılık vermek ister. Abdülhamid’in buyruğu ile bâtın örgütün peşine düşen Eşref Aziz, vereceği uğraşta Şehzade Ahmet Nuri ile birlikte hareket eder.

Haremdeki haini bulmaya çalışırlarken, Emsal’e gelen bir mektup Naime ve Aliye’yi şüphelendirir. Saliha herkese karşı koruduğu Emsal’in ihanet kanıtını görünce çaresiz kalır. Fatma Aliye’nin peşinde, ne yaptığını anlamaya çalışırken kendini güç bir durumda bulur.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 140. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Şimdi yeni kısım fragmanı yayınlanmadı. Takipte kalabilirsiniz.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Tahviller üzerinden oynanan oyun, Abdülhamid’i ve devleti sıkıntı durumda bırakır. Abdülhamid, sarayın içinde diğer bir hain olduğundan şüphelenmektedir. Mithras örgütünün peşinde olan Eşref Aziz öğrendiği yeni bir bilgi ile düşmana büyük bir baskın gerçekleştirir.

Saliha Emsal’i zindandan kurtarmaya çalışırken, Fatma da tuzağı kuranı bulma peşindedir. Naime, babasının gözünde kendini aklamak için Fatma’yı ateşe atar. Aliye ise aldığı onca önleme karşın sonunda yakayı ele verir.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD OYUNCULARI

II. Abdülhamid : Bülent İnal

Bidâr Kadınefendi : Hasret Conker

Mahmud Paşa : Hakan Boyav

Tahsin Paşa : Bahadır Yenişehirlioğlu

Şehzade Abdülkadir : Can Sipahi

Theodor Herzl : Saygın Soysal

Naime Sultan : His Gürcan

Prens Sabahaddin : Kaan Turgut

Melike (Ahsen) : Ezgi Eyüboğlu

Fehime Sultan : Elif Özkul

Hatice Sultan : Beğenilen Kaya

Emanuel Karasu : Ali Nuri Türkoğlu

Ahmet Celalettin Paşa : Cem Uçan

David Grun : Şakir Güler