Netflix’de Bir Denizaltı Öyküsü Ekranlara Geliyor

Netflix’de Bir Denizaltı Öyküsü Ekranlara Geliyor

Şubat 16, 2021 0 Yazar: farukkscu

Netflix’in Kıvanç Tatlıtuğ ile bir proje yapmak istediği bilinenler ortasındaydı hatta en son La Casa De Papel’de İstanbul’u canlandıracağı dedikoduları almış başını gidiyordu. Türkiye’nin başarılı erkek oyuncuları içerisinde gösterilen (adam Jön Jön!) Kıvanç Tatlıtuğ’un denizaltında misyon alan bir araştırmacıyı canlandıracağı üretimin direktörü ise Tolga Karaçelik.

Sarmaşık, Gişe Memuru ve Kelebekler sinemalarıyla birçok ödül alan Tolga Karaçelik’in Bir Denizaltı Hikayesi’nde direktör koltuğuna oturması dizinin beklentisini oldukça arttırmış durumda.

Bir Denizaltı Hikayesi’nin Konusu Nedir?

Dünyada yaşanan bir doğal felaketin sonucunda Arman (Kıvanç Tatlıtuğ) isimli dalış eğitmeni ve deniz biyoloğunun denizaltında araştırma vazifesine katılmasını bahis alan “Bir Denizaltı Hikayesi” kıyamet senaryolu diziler listesinde yer alacak.

Askeri denizaltın da Arman ve bir küme bilim insanı dünyada ne olup bittiği konusunda araştırmaya yapmaya başlarlar. Dünyadaki felaketin temel sebebi ve denizaltının gerçek vazifesini araştırmaya çalışan takımın başına gelecekleri Netflix Türkiye hayranları merakla bekliyor.

Bir Denizaltı Kıssası Ne Vakit Yayınlanacak?

Bir Denizaltı Öyküsünün yayın tarihi ençok merak edilenler içerisinde yer alsada Netflix’in 2021 yılı içinde yayınlayacağı kesin. Elbette şunu bilmekte büyük yarar var, Netflix ekseriyetle dizilerinden görseller sızdırmaya başladıktan en fazla üç ay sonrasında yeni dizilerini yayına alıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ – Özge Özpirinçci aşkı görmemiz mümkün olan ve içinde kaygı, hayatta kalma, entrika ve aşk görmeyi beklediğimiz dizi ile ilgili sizlerde görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.