Mert Hakan Yandaş’tan Mesut Özil itirafı: Bizimle çok ilgili, saha için yapmamız gerekenleri söylüyor

Mert Hakan Yandaş’tan Mesut Özil itirafı: Bizimle çok ilgili, saha için yapmamız gerekenleri söylüyor

Mart 1, 2021 0 Yazar: farukkscu

Fenerbahçeli futbolcu Mert Hakan Yandaş, 1-0 kazandıkları Trabzonspor maçının akabinde açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor’da Uğurcan Çakır’ın çok âlâ bir performans gösterdiğini vurgulayan Mert Mert Hakan Yandaş: “Bizim için kritik bir dönemeçti. Ekip ve topluluk olarak uzun yıllardır şampiyonluğa hasret olduğumuz için kırılgan bir yapıdaydık. Yanımızda olmayan arkadaşlarımızla konuştuğumuz her şey kazanmaya yönelikti. Skor daha farklı olabilirdi. Uğurcan çok iyiydi” dedi.

MESUT ÖZİL İTİRAFI: BİZİMLE ÇOK İLGİLİ

Mesut Özil hakkında da konuşan Mert Hakan, “Mesut Ağabey’in kaldırmadığı kupa yok. Ondan ne kaparsam kar. İnsan olarak da çok büyük karakter. İnanılmaz biri. Onla vakit geçirmeye çalışıyorum. Sağ olsun bizle çok ilgili. Saha içinde yapmamız gerekenleri bize söyledi. Pas oyununu da mükemmel oynadık bugün” dedi.

Fenerbahçe’nin artık kazana kazana gideceğini vurgulayan Mert Hakan, “Taraftarlarımız, bundan sonra daima bu oyunu seyredecek. Kazana kazana gideceğiz” tabirlerini kullandı.

PELKAS: ÇOK MEMNUNUM, EKİBE YARDIM ETTİM

Perşembe günü Antalyaspor karşısında da kazanmak zorunda olduklarını tabir eden Pelkas, “Bizim açımızdan sıkıntı bir maçtı. Uygun oynadık. Birinci yarı düzgün bir performans ortaya koyduk. İkinci yarının birinci 20 dakikasında da güzeldik. Maçı hak ettik. Gol attığım için de çok memnunum. Ekibime yardım ettim. Bu halde devam etmek istiyoruz. Memnun olmak istiyorsak perşembe günü de kazanmalıyız” dedi.

Ekip için elinden gelen her şeyi yaptığını tabir eden Pelkas, “Geleceği düşünmemeliyiz. Gayeye giden yola, oyun oyun bakmalıyız. Geliştirmemiz gereken yerlere odaklanmalıyız. Ben de elimden geleni vermeye çalışıyorum. Ekibimi da tebrik ediyorum. Çalışmaya, kendimizi geliştirmeye devam etmeliyiz” halinde konuştu.