Josef de Souza dönem başında Galatasaray ve Fenerbahçe’den teklif aldığını söyledi

Josef de Souza dönem başında Galatasaray ve Fenerbahçe’den teklif aldığını söyledi

Şubat 23, 2021 0 Yazar: farukkscu

Bu sezonki performansıyla Beşiktaş‘ın en değerli isimlerinden biri olan Josef de Souza değerli açıklamalarda bulundu. Brezilyalı orta saha, şampiyonluğun en değerli adayı olduklarını söylerken, Aziz Yıldırım ve Galatasaray itirafında bulundu.

Josef de Souza’nın açıklamaları şöyle:

“KAZANMAMIZ GEREKEN MAÇLARI KAZANDIK”

“Haftayı BAY geçmek bizim için güzel oldu. Düzeltmemiz gereken şeyleri düzeltiyoruz. Yüksek tempodan çıkan oyuncular için de dinlenme fırsatı oldu. Şu ana kadar performansımızdan mutluyuz. Kazanmamız gereken maçları kazandığımızı düşünüyorum.”

“HERKESE TATMİN VERDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM”

“Hocamız herkese talih veriyor, bu da bizi memnun ediyor. Atiba, Ljajic, Mensah, Oğuzhan, Dorukhan, hepimiz baht buluyoruz, kendi oyunumdan da mutluyum. Herkese tatmin verdiğimi düşünüyorum. Maçları kazandığımız için de ayrıyeten memnunum.”

“KADROMUZDA AZ LAKİN ÖZ SEÇENEK VAR”

“Derbide gol atmak benim için memnunluk verici lakin şu an bunu unutmam lazım. Önümüzde oynamamız gereken maçlar var. Ekip kazandığı sürece, skor beni tatmin eder. Gol atmasam da olur. Her vakit fazla transfer yapmak, birebir kaliteyi vermez. Takımımızda az ancak öz seçenek var.”

“HER MEVKİDE GEREĞİNCE OYUNCUMUZ VAR”

“Ligde en uygun futbolu Beşiktaş’ın oynadığı görüşüne katılıyorum lakin takımımızın kısıtlı olduğuna katılmıyorum. Tahminen çok fazla transfer yapmadık fakat her mevkide gereğince oyuncumuz var.”

“BEŞİKTAŞ YARIŞIN BİR NUMARALI ADAYI”

“Fenerbahçe, Galatasaray ve arttan gelen bir Trabzonspor var. Bu gruplar ile gayret içindeyiz. Sonuna kadar bu yarışın içinde kalacaklardır. Futbol saha çizgilerinin içinde kaldığı sürece Beşiktaş bu yarışın bir numaralı adayıdır.”

“ASIL JOKER NECİP”

“Joker de Souza biçimindeki sevgi şovlarına teşekkür ediyorum lakin asıl joker, Necip Uysal. Her konumda oynayabiliyor. Fenerbahçe ve Galatasaray’la gayret içerisindeyiz. Trabzonspor da sonuna kadar yarışın içinde olacaktır. Futbol, saha içinde kaldığı sürece Beşiktaş bu yarışın en büyük favorisidir.”

“FENERBAHÇE’DEN AYRILMAM GEREKTİĞİ SÖYLENDİ”

“Fenerbahçe’de birinci dönem 48 maç oynadım. Ligde Beşiktaş’a, kupada Galatasaray’a kaybettik. Çok fazla tenkit aldım ve gruptan ayrılmam gerektiği söylendi. Periyodun lideri Aziz Yıldırım ki ona çok hürmet duyuyorum, menajerimi aradı ve kulüp bulmamı söyledi. Bugün buradayım zira daima mücadeleci ve inatçı tutumumdan ötürü bir şeyler elde ettim.”

“GALATASARAY VE FENERBAHÇE DE İLGİLENDİ”

“Beşiktaş’a geldiğim devirde Galatasaray ve Fenerbahçe’de benimle ilgilendi lakin pazarlık sürecinde en değerli duruşu Beşiktaş gösterdi. Taraftarın sevgisini kazanacağımı biliyordum lakin bu kadar olacağını kestirim etmiyordum.