İşlerin uygun gitmediği Fenerbahçe’de Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Ozan Tufan kadrosu topladı! Birlik iletisi verildi

İşlerin uygun gitmediği Fenerbahçe’de Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Ozan Tufan kadrosu topladı! Birlik iletisi verildi

Şubat 26, 2021 0 Yazar: farukkscu

Üstün Toto Üstün Lig’de 26. haftasında Kadıköy’de Göztepe mağlup olan Fenerbahçe‘de idare, teknik takım ve kimi futbolcular hayli eleştirilmişti. Caner Erkin‘in ekip içi istikrarları bozduğu da argüman edilmişti. Bu gelişmelerin akabinde pazar günü oynanacak Trabzonspor maçı öncesinde Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Ozan Tufan‘ın öncülüğünde kadro bir ortaya geldi.

GÖRÜŞ BİRLİĞİNE VARDILAR

Sabah’ın haberine nazaran; Fenerbahçe’de Lider Ali Koç ve Sportif Yönetici Emre Belözoğlu’nun kadroyla yaptığı toplantıların akabinde futbolcular kendi içlerinde görüşme yaptı. Fenerbahçeli futbolcular, ‘Faturayı bir şahsa bırakarak muvaffakiyet gelmez. Tabloyu olumluya çevirmek için çok kıymetli bir fırsat var. Bunu tek başına hoca yapamaz’ görüş birliğine vardı. Sakatından hastasına kadar tam takım olarak bir toplantı yapıldı. Son 3 lig maçında alınan 2 hezimetin sorumluluğunun ne hocaya ne de diğerine atılamayacağı konusunda fikir birliğine varıldı.

“BU TABLOYU HOCA TEK BAŞINA DEĞİŞTİREMEZ”

Grubun Ozan, Gökhan ve Caner üzere deneyimli isimleri, bu türlü süreçlerde cürmü diğerine atmanın en kolay yol olduğunu belirtirken “Ancak muvaffakiyet bu türlü gelmez. Muvaffakiyet ortada olumsuz bir tablo varsa da faturayı birlikte üstlenmekle gelir. Artık herkes hocamızı eleştiriyor. Bu tabloyu hoca tek başına değiştiremez. Bizim daha çok çalışmamız gerekiyor” dedikleri öğrenildi.

TRABZONSPOR MAÇINA KİLİTLENDİLER

Futbolcular, aralık sonu başlayan galibiyet serisiyle yakalanan olumlu havanın 3 maçta dağıldığına dikkat çekerken “Bu süreçte çok şanssızlıklar da yaşadık. Fakat önümüzde değerli bir fırsat var. Trabzonspor deplasmanında kazanarak yine ligin sonuna kadar sürecek bir olumlu tablo ortaya koyabiliriz. Lakin evvel herkesi buna inanması gerekiyor” biçiminde konuştular.