Hercai 60. yeni kısım fragmanı yayınlandı mı? Hercai ne vakit, 59. kısımda ne oldu? Hercai canlı izle, konusu ve oyuncuları!

Hercai 60. yeni kısım fragmanı yayınlandı mı? Hercai ne vakit, 59. kısımda ne oldu? Hercai canlı izle, konusu ve oyuncuları!

Şubat 15, 2021 0 Yazar: farukkscu

Dizi severler Hercai‘nin yeni kısım fragmanı çıktı mı araştırıyor. Pekala Hercai 60. kısım fragmanı yayınlandı mı? Hercai yeni kısım ne vakit, saat kaçta? Hercai son kısımda ne oldu? Hercai fragman izle!

HERCAİ NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Hercai 14 Şubat Pazar 2021 tarihinde ATV’de saat 20:00 ‘da başlayacaktır. Evvelce Cuma günleri yayınlanan Hercai dizisinin günü değişti ve artık pazar günleri ekranlara gelecek.

HERCAİ 60. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Şimdi Hercai yeni kısım fragmanı yayınlanmadı. Bugün 14 Şubat Pazar günü oynanacak olan kısımdan sonra 60. kısım fragmanının yayınlanması bekleniyor.

HERCAİ 59. KISIM FRAGMANI İZLE…

HERCAİ YENİ KISIMDA NE OLACAK?

“Büyük bir kusur yaptım, beni affedebilecek misiniz?”

Füsun’dan Azize’nin oğlu olduğunu öğrenen Hazar büyük bir şok yaşamaktadır. Miran babasına takviye olur lakin o da olup bitenler karşısında çok şaşkındır. Bir yandan da bu sırrı bilen ve ona söylemeyen Reyyan’a tepkilidir. Reyyan ise Miran’ın onu anlamamasına içerler. Azat ve Gönül için birbirlerine karşı koymak her geçen gün zorlaşırken Cihan, Yaren’in isteğiyle ailesini alıp Mardin’i terk etmeye karar verir. Füsun öğrendiği fecî gerçekle harekete geçer lakin onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Miran ve Reyyan birbirlerinin hasretine dayanamazken hem Hazar’ın hem de Azize’nin haline üzülen Nasuh’un aklına bir tahlil gelir. Lakin bu işlerin güzelce içinden çıkılmaz bir hal almasına neden olacaktır.

HERCAİ YENİ KISIM CANLI İZLE…

HERCAİ SON KISIMDA NE OLDU?

Reyyan, Miran’dan neyi saklıyor?

Dilşah’ın, Azize’yi yaralamasıyla tüm istikrarlar değişmiştir. Reyyan bir yandan Dilşah’ı korumak öte yandan da Azize’yi yaşatmak zorundadır. Ona bu güçlü imtihanda takviye verecek kişi ise Azra olacaktır. Füsun kızının yerini bilen tek kişiyi, Azize’yi öldürmek isterken yaşatmak zorunda kalacak ve en sonunda her şeyi alt üst edecek bir intikam alacaktır. Öte yandan Miran, Cihan’ı köşeye sıkıştırmıştır lakin onun Reyyan’ın bir şeyler sakladığına dair kelamlarıyla allak bullak olur. Reyyan ise Miran’dan daha fazla sır saklayamayacağına karar vermiştir. Bununla ilgili bir adım atar fakat hepsini bekleyen bir sürpriz vardır.

HERCAİ SON KISIM İZLE…