Hekimoğlu 39. kısım fragmanı yayınlandı mı? Hekimoğlu yeni dönem 38. kısım izle! Hekimoğlu dizisi oyuncuları kimler? Hekimoğlu konusu ne?

Hekimoğlu 39. kısım fragmanı yayınlandı mı? Hekimoğlu yeni dönem 38. kısım izle! Hekimoğlu dizisi oyuncuları kimler? Hekimoğlu konusu ne?

Şubat 24, 2021 0 Yazar: farukkscu

Hekimoğlu yeni kısmı bugün ekranlara gelecek. Hekimoğlu dizisi canlı izle! Kanal D Hekimoğlu dizisi canlı yayın izle! Hekimoğlu yeni kısım saat kaçta? Hekimoğlu yeni kısım fragmanı çıktı mı?

HEKİMOĞLU SON KISIMDA NELER OLDU?

Hekimoğlu 16 Şubat Salı yayınlanan 37. Kısımda Komiser Mahir’in bir müddettir Hekimoğlu’nu mahpusa attırmak için sürdürdüğü savaşın sonuna gelinmiştir. Mahkeme tarihi gelip çatmıştır ve Hekimoğlu için 10 seneye kadar mahpus cezası istenmektedir. Etrafındakiler, Hekimoğlu’nu kurtarabilmek için çabalarken, Hekimoğlu hiç beklenmedik bir hareket yapar ve son deva olarak kendini rehabilitasyon merkezine yatırır.

Becerikli Hekimoğlu’na karşı yumuşayacak mı? Mahkeme nasıl sonuçlanacak?Hekimoğlu mahpusa girmekten kurtulabilecek mi?

HEKİMOĞLU YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Hekimoğlu 38. Kısım Fragmanı – 3 yayında! İpek, Ateş’in onlara oynadığı oyunu öğreniyor. Öte yandan Ateş, kuvvetli bir hadiseyle daha karşı karşıya kalıyor. Küçük bir kızın hayatına dokunuyor ve duygusal anlar yaşanıyor.

Hekimoğlu yeni kısmıyla Salı 20.00’de Kanal D’de!

HEKİMOĞLU 39. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Hekimoğlu’nun bugün 38. kısmı ekranlara geldi. Yeni kısımdan sonra 39. kısım fragmanı yayınlanması bekleniyor.

HEKİMOĞLU DİZİ OYUNCULARI

Ana karakterler:

• Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen): Nefroloji ve enfeksiyon hastalıkları konusunda başarılı bir tabiptir. “Herkes palavra söyler” cümlesini kullanmasa günü makus geçer. Asistan grubuyla uğraşmayı çok sever. İpek ve Orhan’ın üzerine titrediği hekimdir. Kendisi poliklinikte çalışmayı sevmez. Hastanede televizyon izlemeyi sever. Sıradışı aklıyla hadiseleri farklı bir bakış açısıyla çözer. Bastonla gezer. Ağrı kesicisini taşır.

• İpek Tekin (Ebru Özkan): Hastane yöneticisi ve endokrinoloji uzmanıdır. Tıpkı Orhan üzere Hekimoğlu’nu okuldan beri tanıyan arkadaşıdır. Hekimoğlu’yla uğraşmayı çok sever.

• Mehmet Ali Çağlar (Kaan Yıldırım): Hekimoğlu’nun asistanı olan uzman nörolog. Kendisi “Memoli” yahut “Dolapdereli” olarak tanınır.

• Emre Acar (Aytaç Şaşmaz): Hekimoğlu’nun asistanı olan kardiyoloji ve ağır bakım uzmanıdır.

• Zeynep Can (Damla Colbay): Hekimoğlu’nun asistanı olan bağışıklık sistemi uzmanıdır.

• Selin Kurt (Belçim Bilgin): Avukat ve Ateş Hekimoğlu’nun eski eşi.

Yardımcı karakterler:

• Alya (Esra Eron): Hastanenin hekimlerinden birisi. Orhan hoca ve Ateş hocanın takımına takviye olur.

• Muzo (Muhammed Dede): Hastane çalışanı. Ateş hocaya daima yardımcı olur.