Gönül Dağı ne vakit, saat kaçta? 20 Şubat Gönül Dağı bugün var mı? Gönül Dağı son kısım de neler oldu? Gönül Dağı yeni kısımda neler olacak?

Gönül Dağı ne vakit, saat kaçta? 20 Şubat Gönül Dağı bugün var mı? Gönül Dağı son kısım de neler oldu? Gönül Dağı yeni kısımda neler olacak?

Şubat 21, 2021 0 Yazar: farukkscu

TRT’nin sevilen dizisi Gönül Dağı, bu akşam 20 Şubat Cumartesi, 17. yeni kısmı ile ekrana geliyor. Son kısımda izleyicileri ekrana bağlayan Gönül Dağı, yeni kısımda de heyecanlı anlar yaşatacak. Pekala, Gönül Dağı ne vakit, saat kaçta? 20 Şubat Gönül Dağı bugün var mı? Gönül Dağı son kısım de neler oldu? Gönül Dağı yeni kısımda neler olacak?

GÖNÜL DAĞI NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

TRT1’in sevilen dizisi Gönül Dağı her Cumartesi olduğu üzere bugün de 20:00’de TRT1 ekranlarında olacak!

GÖNÜL DAĞI YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Belediye Lideri Münir Beyefendi, tüm Gedelli’ye Pak Elektrik Santrali’ni ilan edince kasaba karışır. Artık tüm gözler Taner ve amcaoğullarındadır. Amcaoğulları bir yandan santrali yetiştirmeye çalışırken, öteki yandan ise santrali kuracakları alanı bulmaya çalışmaktadırlar. En uygun alanı bulurlar, lakin burası yaşlı bir bayanın tarlasıdır. Tarlayı bayandan kiralayacaklardır, ama bayanın acıklı kıssası, amcaoğullarını derinden tesirler. Santrali kurabilmeleri için bu dokunaklı öyküyü çözmek zorundadırlar.

Bu ortada Sefer, Zahide’yi özel bir yere davet eder. İkili burada geçmişi ve bugünü konuşur. Sefer’in Zahide’ye yapacağı büyük sürpriz ikiliyi nasıl etkileyecektir?

Öte yandan Dilek, babasıyla ilgili öğrendiği gerçeği, annesiyle konuşmaya çekinir. Lakin bu sırrın tartısını daha fazla taşıyamaz ve Gülsüm’le konuşmaya karar verir. Gülsüm’ün reaksiyonu ne olacaktır?

GÖNÜL DAĞI SON KISIMDA NELER OLDU?

“Taner ve Dilek tekrar kavuşmuştur. Fakat bu kavuşma Süleyman’ın tehdidiyle yara alır. Süleyman, Taner ve amcaoğullarının aldığı yatırımı iptal ettirir. Bu haberle yıkılan Taner, deva ararken bütün olan biteni Gülsüm öğretmen öğrenir. Bu durum Gülsüm’ü çok kızdırır. Süleyman’ın karşısına dikilir ve büyük bir hesaplaşma yaşanır… Bu hesaplaşma Taner ve Dilek’i nasıl etkileyecektir?

Öte tarafta Dilek, çobanın kendisine verdiği sırrı Taner’e açıklayacaktır. Bu sır, Taner ve Dilek’i nasıl etkileyecektir?

Zahide, çocuklarını Fikret’e yemeğe gönderir. Fakat çocuklar burada Fikret’in değişik bir yüzüyle karşılaşır. Bu durum Zahide’yi bir karar vermeye iter. Zahide, Sefer’i tercih edecek midir?…”