Galatasaray Teknik Yöneticisi Fatih Terim: Bir tuzağı daha bertaraf ettik

Galatasaray Teknik Yöneticisi Fatih Terim: Bir tuzağı daha bertaraf ettik

Şubat 21, 2021 0 Yazar: farukkscu

Galatasaray Teknik Yöneticisi Fatih Terim, Aytemiz Alanyaspor‘u 1-0 mağlup ettikleri maç sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Öncelikle maçı pahalandıran deneyimli teknik adam, “Bir tuzağı daha bertaraf etmenin memnunluğu içerisindeyim” sözlerini kullandı.

Fatih Terim’in öteki açıklamaları şu formda;

“Bir sefer kendi karakterimizin dışında bir oyun oynamak istedik. İkinci yarıda birtakım şeylere mecbur kaldık. Rastgele bir açık vermek istemedik. 2 stopere de müsaade ettik oynamalarına. İkinci bölgede sağlam durduk. Kendimize nazaran sağlam durduk.”

“Hem golü, hem de durumları bulduk. Oyunun birinci yarıda kopması gerekirdi, koparamadık. Hakemlerle birlikte, beraberce koparamadık oyunu.”

“İlk yarı ne düşündüysek tuttu, kalemizde de fazla durum vermedik. 1-2 tehlike buldu fakat 2. yarı daha çok bıraktık onlara. İstem dışı oldu, çok tutamadık topu. Diğer bir oyun biçimi bizi sonuna kadar götürdü.”

“ÇOK KRİTİK BİR 3 PUAN ALDIK”

“Gol yiyebilirdik. Çok konuma girip kaybettiğimiz puanların dengelendiğini düşünüyorum bazen bu türlü olduğunda. Çok kritik bir yerde, çok kritik bir 3 puan aldık.”

“3 puan aldığımız için memnunum. Oyunu daha çok oynadılar, biz az oynadık, o konum oldu, bu durum oldu… Mutlak baş rollerde olanlar muhakkak.”