FETÖ’cü Enes Kanter’in Rockfeller’ın torunu Ariana ile bağlantı yaşadığı ortaya çıktı

FETÖ’cü Enes Kanter’in Rockfeller’ın torunu Ariana ile bağlantı yaşadığı ortaya çıktı

Ocak 26, 2021 0 Yazar: farukkscu

FETÖ Terör Örgütü’ne yakınlığı ile bilinen NBA oyuncusu Enes Kanter, dünyanın en güçlü ve güçlü ailelerinden Rockefeller’ın torunu Ariana Rockefeller ile samimiyeti ilerletti.

David Rockefeller’ın torunu, David Rockefeller Jr.’ın 38 yaşındaki kızı olan Ariana Rockefeller New York‘ta yaşıyor ve moda tasarımcılığı yapıyor.

UZUN VAKİTTİR SIK SIK NEW YORK’TA BULUŞUYORLAR

Portland Trail Blazers kulübünde oynayan 28 yaşındaki FETÖ firarisi Enes Kanter’in, Ariana Rockefeller ile birkaç aydır ilgi içinde olduğuna dair yabancı kimi spor

TOPLUMSAL MEDYADA FOTOĞRAF PAYLAŞTILAR

Dönem sırasında da Portland’da buluştuklarına dair söylentiler olan çiftin bir arada, Portland’ın turistik ve sembolik binası önünde fotoğraf çekip her ikisinin de Instagram hesapları üzerinden paylaşmaları bu söylentilerin gerçek olduğu algısını yarattı.

New York’ta yaşayan Rockefeller ailesi finans ve sanayiden siyasete kadar bütün alanlarda dünyanın en kelamı geçen ailesi olarak sayılıyor. Rockefeller hanedanının kurucularından Ariana Rockefeller’ın dedesi David Rockefeller 22 Mart 2017’de 102 yaşında vefat etmişti.

AİLENİN SERVETİ 15 TRİLYON DOLAR!

Rockefeller hanedanının servetinin 5 ila 15 trilyon dolar ortasında olduğu iddia ediliyor. Ömrünü New York’ta sürdüren Ariana Rockefeller’ın 2.8 milyar dolardan fazla ferdî serveti olduğu söyleniyor.

Ariana Rockefeller, sivil toplumla iç içe bir hayırsever (philanthropist) olarak tanınıyor. 2019 yılında yatırımcı Matthew Bucklin’den boşanan Rockefeller’ın ismi uzun vakittir kimse ile birlikte geçmiyordu. Kanter’in ise ünlü güreşçi Dana Brooke’dan Aralık ayında ayrıldığı; ayrılık nedeninin Kanter’in Brooke’u aldatması olduğu konuşuldu.