Fenerbahçe’nin Christoph Daum’la iki hafta evvel temasa geçtiği tez edildi

Fenerbahçe’nin Christoph Daum’la iki hafta evvel temasa geçtiği tez edildi

Şubat 25, 2021 0 Yazar: farukkscu

Fenerbahçe’de Göztepe mağlubiyeti sonrası sular durulmuyor. Pazar günü mümkün bir Trabzonspor hezimetinde ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Erol Bulut‘un yerine Christoph Daum‘un geçmesi beklenirken, Alman çalıştırıcıyla Galatasaray mağlubiyetinden sonra temas kurulduğu sav edildi.

TÜM MAÇLAR MERCEK ALTINDA

Derbiden iki gün sonra yani 8 Şubat’ta resmi olmayan yollardan Daum’la görüşüldüğü belirtiliyor. Deneyimli hoca bu nedenle yaklaşık 2 haftadır Fenerbahçe’nin tüm maçlarını mercek altına aldı.

FENERBAHÇE’Yİ ÇOK ÖZLEDİ

Daum’un grubun artı ve eksileriyle ilgili rapor bile hazırladığı argüman ediliyor. Alman teknik adamın hem Türkiye hem Fenerbahçe’yi çok özlediği ve dönüş için can attığı da tabir ediliyor.

“YÖNETİME KAİDE SUNMAM”

3 yılı aşkın müddettir kadro çalıştırmayan Daum’un, “Fenerbahçe’nin bana muhtaçlığı varsa hiçbir kaide sunmadan her türlü teklifi kabul ederim” iletisini idareye gönderdi gelen bilgiler ortasında.

DÜNDEN RAZI ANCAK İDARE KARARSIZ!

Daum 11 yıl ortadan sonra Fenerbahçe’ye dönmeyi çok istiyor. Lakin Fenerbahçe idaresi hem Erol Bulut hem de yeni hoca konusunda kesin kararını vermedi.

EN SON BURSA’YI ÇALIŞTIRDI

Son olarak Romanya’yı çalıştıran Christoph Daum’un vazife yaptığı son kulüp kadrosunun 2014 yılında Bursaspor olması idaresi endişelendiriyor.

(TAKVİM)