Fenerbahçe’de Erol Bulut, Caner Erkin krizi! Yaşananların perde gerisi ortaya çıktı

Fenerbahçe’de Erol Bulut, Caner Erkin krizi! Yaşananların perde gerisi ortaya çıktı

Şubat 28, 2021 0 Yazar: farukkscu

Geçen hafta alınan Göztepe hezimetinin akabinde şampiyonluk yarışında bir adım geride kalan Fenerbahçe rakiplerinin kazandığı haftada Trabzon‘da yanılgı yapmak istemiyor.

GRUBUN EN ÇOK ASİST YAPAN OYUNCUSU

Karadeniz takımı ile değerli bir maça çıkacak olan sarı lacivertli takımda, kadronun en çok asist yapan oyuncusu olan Caner Erkin takıma alınmadı.

TAKIMDA OLMADIĞINI GÖRÜNCE DİREKT MESKENE GİTTİ

Milliyet’ten Senad Ok’un haberine nazaran, hafta içi yapılan çalışmalarda yedek grupta olacağı muhakkak olan Erkin, dün maç takımına alınmadığını öğrenince idmanın akabinde direkt olarak meskenine gitti.

OYUNDAN ALINIRKEN REAKSİYON GÖSTERMİŞTİ

Tecrübeli oyuncunun takımda neden yer almadığı merak konusu olurken, geçen hafta oynanan Göztepe maçında oyundan alınırken teknik heyete gösterdiği reaksiyonun bu kadarda değerli rol oynadığı öğrenildi. Göztepe’nin Halil’le attığı golde de yanılgı yapan Caner’e Erol Bulut reaksiyon göstermişti. Caner bu maçtan evvel de oyundan alındığı kimi müsabakalarda hocasına reaksiyon gösterdi.

İPLER GENÇLERBİRLİĞİ VE BEŞİKTAŞ MAÇLARINDA KOPTU

Ancak ikili ortasındaki tansiyon daha önceye dayanıyor. Ligin birinci yarısında formdayken Gençlerbirliği maçında yedek kulübesinde olan Caner, bu maçta oynamak istediğini Erol Bulut’a bildirmişti. Ulusal gruptan döndüğü gerekçesiyle oyuncusunu dinlendiren Bulut, Caner’i bir sonraki hafta Beşiktaş derbisinde de yedek bırakmıştı. Caner de bu karar sonrası hocasına inancını kaybetti ve ipler büyük ölçüde orada koptu.

FORMALI PAYLAŞIM YAPTI

Trabzonspor maçı takımına alınmayan Caner Erkin enteresan bir paylaşımda bulundu. Tecrübeli sol bek Fenerbahçe armasını öptüğü fotoğrafı yayınladı ve sarı-lacivertli kalpler koydu.