Fenerbahçe derbisinin hazırlıklarına başlayan Galatasaray’da Falcao grupla çalıştı

Fenerbahçe derbisinin hazırlıklarına başlayan Galatasaray’da Falcao grupla çalıştı

Şubat 3, 2021 0 Yazar: farukkscu

Galatasaray, Üstün Lig’in 24. haftasında Fenerbahçe ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı idmanla başladı. İspanya‘da tedavisini tamamlayan Radamel Falcao da idmanda yer aldı.

Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki idmanda dün akşam oynanan Harika Lig maçında tam mühlet alan oyuncular günü yenilenme çalışmasıyla tamamladı.

Başka oyuncular ise ısınma hareketleri idmana başladı. Daha sonra pas oyunları oynandı. Ana kısımda dayanıklılığa yönelik dar alan oyunları üzerinde duruldu. İdman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin akabinde tamamlandı.

ŞENER, OĞULCAN VE EMRE TAŞDEMİR DENETİMLİ ÇALIŞTI

Şener Özbayraklı, Oğulcan Çağlayan ve Emre Taşdemir, denetimli bir formda idmanın tamamında ekiple birlikte çalışmalara katıldı.

Radamel Falcao, idmanın birinci ve ikinci kısmında grupla birlikte çalıştıktan sonra son kısımda kendisi için hazırlanan özel program dâhilinde bir çalışma gerçekleştirdi.

YENİ TRANSFERİN KARANTİNASI SÜRÜYOR

Sofiane Feghouli, tedavisinin akabinde yüksüz ortam koşu çalışmalarına başladı. Yeni transfer Gedson Fernandes’in karantina süreci devam etti.

Galatasaray, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını yarın saat 11.30’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştireceği idmanla sürdürecek.