Fatih Çintimar’dan Ali Koç’a ziyaret

Fatih Çintimar’dan Ali Koç’a ziyaret

Ocak 26, 2021 0 Yazar: farukkscu

Federasyondan yapılan açıklamaya nazaran, TAF Lideri Fatih Çintimar, Fenerbahçe’ye ziyarette bulunarak kulüp lideri Ali Koç ile görüştü.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Fatih Çintimar, Fenerbahçe topluluğuna atletizme olan büyük takviyeleri için minnettar olduklarını tabir etti.

Lider Çintimar, geçen hafta vefat eden Fenerbahçe ve Atletizm Ulusal Ekibi antrenörlerinden İbrahim Halil Çömlekçi için taziyelerini sunarken, sırıkla atlamada ulusal atlet Ersu Şaşma’nın 5,71 metrelik tarihi rekorundan bahsetti.

“Hocamızı bu vesileyle bir sefer daha rahmetle anıyorum.” diyen lider Çintimar, şunları kaydetti:

“Fenerbahçe, Türkiye’de atletizmin en önde gelen markalarından biri. Birçok yıldız atletimize kucak açan, onları bünyesinde barındıran, her daim atletizme yatırım yapan bir dünya kulübü. Bundan sonra da bu dayanağın süreceğine inanıyoruz. Sizlere yarışmalarınızda muvaffakiyetler diliyorum.”

Ali Koç ise atletlerin başarılarıyla gurur duyduklarını belirterek, sarı-lacivertli formayı atletizm pistlerinde izlemekten onur duyduklarını aktardı. Lider Koç, geçen yıl atletizm liglerinde tüm kupaları topladıklarını, atletizmde yeni muvaffakiyetler için heyecanla beklediklerini söz etti.

Görüşmede Fenerbahçe Spor Kulübü Amatör Şubeler Koordinatörü ve eski federasyon lideri Fikret Çetinkaya da hazır bulundu.

TAF Lideri Fatih Çintimar, görüşme sonunda Fenerbahçe Spor Kulübü Lideri Ali Koç’a atletizme dayanaklarından dolayı şilt ikram etti.