F9: The Fast Saga’nın Harika Bowl Fragmanı Yayınlandı

F9: The Fast Saga’nın Harika Bowl Fragmanı Yayınlandı

Şubat 8, 2021 0 Yazar: farukkscu

Dünyanın en büyük spor etkinliklerinden biri olan Muhteşem Bowl, bu gece düzenlendi. Bu büyük çaba tüm dünyadan ilgiyle takip edilirken beraberinde yayınlanan reklamlar ise beklediğimiz pek çok sinema ve dizinin de gün yüzüne çıkmasını sağladı. Bu özel gecede dünyanın en ünlü sinema serilerinden Süratli ve Öfkeli’nin yeni sineması F9: The Fast Saga’nın “Big Game” isimli fragmanı da yayınlandı.

Olağanda 22 Mayıs 2020’de vizyona girmesi planlanan, lakin COVID-19 nedeniyle ertelenen sinema, geçen sene yeniden Harika Bowl’da yayınlanan fragmana hayli emsal bir fragmanla karşımıza çıktı. 31 saniyelik kısa fragmanın sonunda ise “Yakında Sinemalarda” tabiri dikkat çekti. 28 Mayıs 2021’de gösterime girmesi planlanan F9: The Fast Saga’nın bu süreçte ülkemizde yayınlanıp yayınlanmayacağı ise şimdilik bilinmiyor. Bildiğiniz üzere pandemi nedeniyle pek çok yer olduğu üzere sinema salonları da kapatılmış durumda.

F9: The Fast Saga fragmanı:

F9: The Fast Saga’nın öyküsü

5 milyar dolardan fazla para kazanan Süratli ve Öfkeli serisinin dokuzuncu sineması olacak F9: The Fast Saga‘nın resmi özeti de bulunuyor. Sinema için yayınlanan özete nazaran Dom Toretto, Letty ve oğlu küçük Brian’ın kentin dışında sessiz bir hayat sürdürdüğünü göreceğiz. Sinemadaki makus karakterimiz ise Dom’un kardeşi Jakob olacak. Yetenekli bir suikastçı ve şoför olan Jakob’u WWE’den tanıdığımız John Cena canlandıracak.

F9’un oyuncu takımı yıldızlar şeridi üzere

Süratli ve Öfkeli’nin çıkacak son sinemasının oyuncu takımına baktığımızda gerçek manada yıldızlar şeridi olduğunu görüyoruz. Vin Diesel‘in başrolde yer alacağı üretimde Charlize Theron, Michelle Rodriguez, Helen Mirren, Nathalie Emmanuel, John Cena üzere isimler yer alıyor. Pekala sizler F9’un Harika Bowl fragmanını beğendiniz mi? Niyetlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.