F.Bahçe yöneticisi Sertaç Komsuoğlu’ndan Digiturk’e sert reaksiyon: Kim olduğumuzu görecekler

F.Bahçe yöneticisi Sertaç Komsuoğlu’ndan Digiturk’e sert reaksiyon: Kim olduğumuzu görecekler

Şubat 22, 2021 0 Yazar: farukkscu

Digiturk Spordan Sorumlu Küme Lideri Rashed Al-Marri’nin açıklamalarına Fenerbahçe cephesinden karşılık geldi.

Toplumsal medya hesabından açıklama yapan Fenerbahçe İdare Konseyi Üyesi Sertaç Komsuoğlu “İslam Çupimizin yıllar evvel lisana getirdiği üzere; Fenerbahçe büyüklüğü sözlerle anlatılacak, sonlara sığacak bir şey değildir! Bu topluluğa meydan okumaya kalkan, Türkiye’yi, Fenerbahçe’yi tanıyamamış yayıncı kuruluş bunu en kısa vakitte, en net halde görecektir” tabirlerini kulandı.

RASHED AL-MARRI NE DEMİŞTİ?

Rashed Al-Marri “Özrümüzü, açıklama saat 19.05’te yapılmış diye beğenmediler. Fanatik Fenerbahçelilerin olduğunun farkındayız. Biz bir iki hafta bekleyelim dedik. Lakin bir noktadan sonra siz bizim logomuzu yasa dışı biçimde kullanırsanız bu sorun olur. Londra’daki hukuk kanadımız bu işe el koyabilir. Tişörtleri çıkarın, ne söylemek istiyorsanız söyleyin hiçbir sorun yok. Bizim için yeterli olan şey Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un uygun olması. Şayet bu kadrolar yeterli olursa yeterli bir ligimiz olur. Günün sonunda bu dört ekip ya da öteki birinin şampiyon olması bizi ilgilendirmez.” açıklamasını yapmıştı.

Ayrıyeten Rashed Al-Marri “Hande Sümertaş kamera açısıyla, reji odasının ne olduğunu bile bilmiyor. Onun yalnızca spor içeriklerinin alımıyla ilgili bir misyonu var. Bizim objektif olmama üzere bir durumumuz asla olamaz. Bir yandan da benim sunucuma, muhabirime günaşırı baskı yapamazsınız. Benim basın özgürlüğümü elimden almaya çalışıyorsunuz. Kimse şirketimizden birinin kovulmasını isteyemez. Tehdit ettiğiniz boykot kampanyası sizi külfete düşürür, parayı kesersek size gelecek para azalmış olur.” tabirlerini kullanmıştı.