Erol Bulut ile yolların ayrılması durumunda Fenebahçe’nin efsaneleri başa geçecek

Erol Bulut ile yolların ayrılması durumunda Fenebahçe’nin efsaneleri başa geçecek

Şubat 27, 2021 0 Yazar: farukkscu

Spor Toto Üstün Lig’de yarın Trabzonspor önünde son derecek kritik bir deplasmana çıkacak Fenerbahçe‘de herkes maçı bekliyor. Lakin bilhassa ekibin özgüven ve moral düzeyinin toparlanması için çalışmalar yapılıyor.

Geçtiğimiz gün kadrosu ziyaret eden Lider Ali Koç ihtarlarda bulunup beklentilerinden bahsetti. Ayrıyeten ekibe moral vermeye çalıştı. Sportif yönetici Emre Belözoğlu da daima kadroyla birlikte vakit geçiriyor. Yetkililerin yaptığı tespitlerde ekipte büyük bir özgüven sorunu olduğu anlaşıldı. Bunu bir nebze olsun giderebilmek için futbolculardan geçmiş makûs performans ve tenkitleri unutması istendi.

YENİ BİR SAYFA AÇILMASI PLANLANIYOR

Trabzonspor maçıyla birlikte yeni bir sayfa açılacağı belirtildi. Berbat oyuna karşın toplanan puanların ekibin gücü ve kalitesi hakkında kıymetli bir bilgi oluşturduğu kadroya aktarıldı. İdare gruba her vakit sahip çıkacağını söz edip alanda başlarının rahat etmesini istiyor.

EN BÜYÜK SORUN İRTİBAT KOPUKLUĞU

EROL BULUT’UN YAZGI MAÇI

Fenerbahçe’de Trabzonspor deplasmanı her manada büyük değer taşıyor. Şu anda idare, teknik yönetici Erol Bulut ile ilgili sessizliğini koruyor. Göztepe maçı sonrası çıkan haberlere karşın Erol Bulut’un geleceği ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Bunun sebebi ise Trabzonspor maçının gerçek manada Erol Bulut için yazgı gayreti olması.

EMRE VE VOLKAN PLANI

Skor kadar oyun da idarenin genç teknik adam ile ilgili kararında belirleyici olacak. Ekibin yeniden dağınık ve etkisiz bir imaj sergilemesi durumunda yollar ayrılacak. Bu türlü bir durum yaşanırsa Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel ikilisi ile yola devam edilmesi planlanıyor.

İKİ FARKLI AY

Sarı-lacivertlilerde 2021 yılının birinci 2 ayı birbirinden çok farklı bir manzara verdi. Ocak ayında lig ve kupada sıkışık fikstürde 10 maça çıkan Erol Bulut ve öğrencileri, 9 galibiyet 1 beraberlik elde etti, ligde liderliğe yükseldi, kupada tipi geçti. Lakin şubat ayı kabus üzere başladı, o denli devam etti. Ligde ve kupada bu kere fikstür daha rahattı. Lakin 4 maçta 3 mağlubiyet, 1 galibiyet alındı. Hem de bu müddette Fenerbahçe hiç İstanbul’dan dışarı çıkmadı. Ligde Galatasaray ve Göztepe’ye meskeninde 1-0 kaybeden sarı-lacivertliler, kupada da alanında Başakşehir’e 2-1 mağlup oldu. Tek galibiyet İstanbul’da Atatürk Olimpiyat Stadı’nda Karagümrük’e karşı 2-1’le geldi.