Emre Belözoğlu, Abdürrahim Albayrak’a reaksiyon gösterdi: Sana ne benim futbolcumdan

Emre Belözoğlu, Abdürrahim Albayrak’a reaksiyon gösterdi: Sana ne benim futbolcumdan

Şubat 12, 2021 0 Yazar: farukkscu

Fenerbahçe Sportif Yöneticisi Emre Belözoğlu, gündeme dair değerli açıklamalarda bulundu.

Transfer devrinde yaşananlarla ilgili konuşan Belözoğlu, “Rakip kadronun bir oyuncusunu etik kurallar çerçevesinde beğendiğine dair bir açıklama yapmakta sakınca yok ancak sen alamadığın futbolcuyu konuşmayacaksın. Sana ne benim futbolcumdan! Oburuyla mukavelesi olan oyuncuyla ilgili konuşmak yöneticilik değil. Bu, genel manada Türkiye’deki başka bütün kadroların da rahatsızlığı. Öteki bir grubun oyuncusunun ismini bu kadar rahat formda söylem edemezsiniz” diyerek reaksiyon gösterdi.

Emre Belözoğlu’nun başka açıklamaları şu biçimde;

“HOCAMIZIN İSTEDİKLERİ DOĞRULTUSUNDA HAREKET EDİYORUZ”

“Hocamızın kararları doğrultusunda biz çok yeterli bir grup kurduğumuzu biliyoruz.Hocamızla daima istişare halindeyiz, daima konuşuyoruz, fikir alışverişi yapıyoruz. Biz bu yola sen, ben değil biz olacağız diyerek çıktık ve bundan hiç sapmadık. Birbirine inanan, güvenen bir elkibiz. Bu grup ruhu kadromuza performans ve oyun manasında da olumlu tesir yapacak.”

“FENENRBAHÇE’YE HİZMET ETME İSTEĞİ VE DİLEĞİMİZ VAR”

“Ekip olarak Fenerbahçe’ye hizmet etme dilek ve istediği ile çalışıyoruz, biz işimize konsantreyiz. Lakin bizi bu noktadan saptırmaya, tahrik etmeye çalışıyorlar. Galasaray ve Beşiktaş birbirine rakip mi değil mi ben anlamadım. Devamlı limitten bahsediyorlar.Sezon başında biz limitle ilgili konuştuğumuzda”federasyona güvenmiyor musunuz?”diyenler artık Fenerbahçe nasıl transfer yaptı diyorlar. Herkes kendi işine baksın, federasyon kendi işine bakıyor. Limitlere ters bir şey yapıyorsan esasen federasyon var, kurulmuş şura var.”

“HERKES KENDİ İŞİNE BAKSIN”

Galatasaray ve Beşiktaş birbirine rakip mi değil mi anlamadım. Devamlı limitten bahsediyorlar. Dönem başında biz limitle ilgili konuştuğumuzda “Federasyona güvenmiyor musunuz?” diyenler artık Fenerbahçe nasıl transfer yaptı diyor. Herkes kendi işine baksın.

“HEPSİ GEÇERLİ”

Oyuncularımızı kıymetsizleştirmek için uğraş gösterenlere müsaade etmeyeceğiz. Mert Hakan Yandaş özelinde; oyuncumuzun Fenerbahçe’yi tercih ettiği için nelerin yapıldığını görüyoruz. Yalnızca Mert Hakan değil tüm oyuncularımız için birebir şey geçerli.

“G.SARAY VE BEŞİKTAŞ BİRBİRLERİNİ RAKİP GÖRMÜYORLAR”

Şu an ligde üç kadro birebir puanda. Fakat Galatasaray ve Beşiktaş herhalde birbirlerini rakip görmüyorlar -ki, odaklarında yalnızca Fenerbahçe var üzere görünüyor. Bunlar hiç hakikat yaklaşımlar değil.