Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününü el ele fotoğrafları ile kutladı: Yeterli ki doğdun

Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününü el ele fotoğrafları ile kutladı: Yeterli ki doğdun

Şubat 26, 2021 0 Yazar: farukkscu

26 Şubat 1954 tarihi doğumlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün prestijiyle 67 yaşına girdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan için toplumsal medyada #İyikiDoğdunMilletinAdamı etiketi ile binlerce tweet atıldı. Kullanıcılar hem fotoğraf hem ileti yayınlayarak Cumhurbaşkanı’nın doğum gününü kutladı.

“İYİ Kİ DOĞDUN”

Bu paylaşımların en manalısı ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan‘dan geldi. Hem Twitter hem Instagram hesaplarından saat 00.01’de eşi Erdoğan’ın elini tuttuğu bir fotoğrafı paylaşan Emine Erdoğan, “İyi ki doğdun” bildirisini yazmayı da ihmal etmedi.

“MİLLETİN HİZMET YOLUNDA KAÇ YAŞLARA”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum günü vesilesiyle, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) toplumsal medya hesabından da kutlama görüntüsü paylaşıldı. Paylaşılan görüntüde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gençlik ve şimdiki fotoğrafları kullanılarak, “Mücadele için yola çıktığında, anaların duasını aldığında, gönül bağı kurduğunda, çocukların gülüşünde, mazlumun yanında, mahzurları kaldırdığında, birebir sofrada, yeterli ki vardın, âlâ ki varsın, yeterli ki doğdun. Millete hizmet yolunda kaç yaşlara.” tabirleri kullanıldı.

Paylaşılan görüntü binlerce kişi tarafından beğenildi. Yüzlerce kişi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sevgilerini iletti.