Çiğ köfte acılı olduğu için genci darbeden saldırgan işinden kovuldu

Çiğ köfte acılı olduğu için genci darbeden saldırgan işinden kovuldu

Mart 1, 2021 0 Yazar: farukkscu

23 Şubat Salı günü merkez ‘ndeki çiğ köfteci dükkanına gelen ve argümanlara nazaran alkollü olduğu öne sürülen Gurur Şenel, çalışan Y.K.’den acısız çiğ köfte istedi. Y.K., dürüm biçiminde yaptığı çiğ köfteyi Gurur Şenel’e verdi. Şenel, bir iki lokma aldıktan sonra içindeki çiğ köftenin acılı olduğunu sav ederek, Y.K. ile tartışmaya başladı. Y.K., çiğ köftenin acılı olmadığını, yalnızca az acısı olabileceğini, söyledi fakat Şenel’i ikna edemedi.

ÇİĞ KÖFTEYİ GENCİN BAŞINA ATTI

Şenel daha sonra eline aldığı dürümü evvel Y.K.’ye tattırıp, acılı olduğunu öne sürerek, tartışmayı devam ettirdi. Bir müddet sonra Şenel küfretmeye başladığı Y.K.’ye elindeki dürümü fırlatıp, saldırdı. Küfürler eden saldırgan Şenel, Y.K.’ye yumruklar savurdu.

TOPLUMSAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Olay toplumsal medyada yayıldıktan sonra bahisle ilgili birçok paylaşım yapıldı. Kullanıcılar #GururSenelTutuklansın formunda bir başlık açarak görüşlerini bildirdi.

MAAŞA ARTIRIM VE TERFİ TEKLİFİ VERİLDİ

Mevzunun gündem olmasından sonra darbedilen gencin çalıştığı firmadan açıklama geldi. Çalışanlarının durumunun düzgün olduğunu belirten firma, darbedilen gencin duruşundan ötürü maaşında uygunlaştırma yaparak terfi teklif ettiklerini aktardı.

SALDIRGAN İŞTEN ÇIKARILDI

Öte yandan Şenel’in çalıştığı firma da olayın akabinde harekete geçti ve saldırgan adamın işine son verdi.