Caner Erkin’i Trabzon maçının takımına almayan Fenerbahçe’de yürekli kararlar alınmaya devam edecek

Caner Erkin’i Trabzon maçının takımına almayan Fenerbahçe’de yürekli kararlar alınmaya devam edecek

Mart 2, 2021 0 Yazar: farukkscu

Fenerbahçe, bıçak sırtında çıktığı Trabzonspor maçından öz inançla ayrıldı. Caner Erkin‘le başlayan mert kararlar devam edecek. Kadronun bir anda değişim yaşamasında hafta içerisindeki Ali Koç- Emre Belözoğlu ve Erol Bulut ortasındaki diplomasinin tesiri büyük.

Lider Ali Koç ile sportif yönetici Emre Belözoğlu, faturanın yalnızca teknik yöneticiye kesilemeyeceği konusunda hemfikir oldu. Erol Bulut’un şikâyetleri dinlendi. Evvel ekipteki 7-8 oyuncuya sert ihtar yapılıp, yaptırım uygulandı.

Teknik yönetici Bulut’a taraftarın özlediği futbolu oynatması konusunda telkinlerde bulunuldu. Alacağı her kararda gerisinde olunacağı bildirisi verildi. Lider, takım konusunda hocasını cesaretlendirdi.

CANER ATILIMI İLE BİRİNCİ İLETİ VERİLDİ

Caner Erkin’in İstanbul’da bırakılmasıyla kadroya “Kimse vazgeçilmez değil” iletisi verildi. Bununla birlikte futbolcularla yapılan toplantılarda ekip olma konusunda uğraş sarf etmeleri istendi.

EVVEL TENKİT SONRA ALKIŞ

Maç öncesi herkes tarafından eleştirilen birinci 11, müsabaka sonunda büyük övgü ve alkış aldı. Riskli üzere gözüken Mesut-Sosa-Mert Hakan orta alanı Trabzonspor’a üstünlük kurdu.

ÖBÜR İSİMLER DE OLABİLİR

Fenerbahçe’de bundan bu türlü isimler değil, çaba eden futbolcular oynayacak. Kalan 14 maçta Caner-Ozan üzere bir anda kulübeye çekilen isimleri daha sık görebiliriz.

(Sabah)