Burak Yılmaz’ın kelamlarına Mesut Özil’den karşılık: İnşallah Türkiye’yi hoş temsil eder

Burak Yılmaz’ın kelamlarına Mesut Özil’den karşılık: İnşallah Türkiye’yi hoş temsil eder

Ocak 28, 2021 0 Yazar: farukkscu

Fenerbahçe’nin yeni transferi Mesut Özil, imza merasiminde açıklamalarda bulunurken Burak Yılmaz‘ın kendisiyle ilgili yaptığı açıklamalara karşılık verdi.

Instagram canlı yayınında yaptığı açıklamada 32 yaşındaki oyuncunun Fenerbahçe’ye transferini pahalandıran Burak, “Mesut Özil’e muvaffakiyetler dilerim lakin benimle birlikte A Ulusal Ekip forması altında gayret etmiş arkadaşlarımla ilgili sorun varsa onları cevaplamak isterim” halinde konuşmuş ve futbol dünyasından reaksiyon almıştı.

“BURAK İNŞALLAH TÜRKİYE‘Yİ GÜZEL TEMSİL EDER”

Burak’ın yaptığı açıklamaları kıymetlendiren Mesut, “Almanya Ulusal Ekibi’ni seçmem geçmiş bir olay. O devir o denli karar vermiştik. Burak Yılmaz kardeşimize gelecek olursak, ona da muvaffakiyetler diliyorum. İnşallah orada kendisini ve Türkiye‘yi en düzgün biçimde temsil eder” sözlerini kullandı.

“BİR DAHA ASLA ALMANYA İÇİN OYNAMAM”

“Fenerbahçe’de yan yana oynamak istediğim iki futbolcu vardı; biri Alex, biri de Emre ağabey” diyen Mesut Özil, Almanya Ulusal Ekibi’nde bir daha oynayıp oynamayacağına yönelik soruya ise, “Almanya Ulusal Grubu’na muvaffakiyetler diliyorum lakin asla bir daha orada oynamam” biçiminde cevap verdi.