Bir Vakitler Çukurova Canlı izle! ATV Bir Vakitler Çukurova dizisi 82. yeni kısım canlı izle!

Bir Vakitler Çukurova Canlı izle! ATV Bir Vakitler Çukurova dizisi 82. yeni kısım canlı izle!

Şubat 5, 2021 0 Yazar: farukkscu

Bir vakitler Çukurova 83. kısım fragmanı yayınlandı mı? Bir vakitler Çukurova 82. son kısımda ne oldu? sorusu aranmaya başladı. ATV’de yayınlanan Bir Vakitler Çukurova 82. kısım fragmanı izle! Bir Vakitler Çukurova son kısım özeti! ATV Bir Vakitler Çukurova 83. kısım fragmanı yayınlandı mı?

Bugün yayınlanacak olan yeni kısmın akabinde seyirciler, Bir Vakitler Çukurova 83. kısım fragmanını araştırıyor. Heyecan yaratan konusu ve oyuncuları ile perşembe akşamları seyircileriyle buluşan Bir Vakitler Çukurova 82. kısım fragmanı izle! Bir vakitler Çukurova 83. kısım fragmanı yayınlandı mı? Bir vakitler Çukurova 81. son kısımda ne oldu? sorusu aranmaya başladı. ATV’de yayınlanan Bir Vakitler Çukurova 82. kısım fragmanı izle! Bir Vakitler Çukurova son kısım özeti! ATV Bir Vakitler Çukurova 82. kısım fragmanı izle! İşte ayrıntılar haberimizde…

BİR VAKİTLER ÇUKUROVA ATV CANLI İZLE…

Bir Vakitler Çukurova bugün 20:00 ‘da ATV ekranlarında yayınlanacak.

BİR VAKİTLER ÇUKUROVA 83. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Vakitler Çukurova dizisi ATV ekranlarında bu akşam 82. kısmıyla yayınlanacak. Yeni kısmın akabinde 82. kısım fragmanının yayınlanması bekleniyor.

BİR VAKİTLER ÇUKUROVA 82. KISIM FRAGMANI İZLE…

BİR VAKİTLER ÇUKUROVA YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

“Her yüreğin farklı bir cehennemi vardır orada…”

ZÜLEYHA ADANA’NIN GÖZBEBEĞİ ANCAK YA DEMİR’İN?

Züleyha, Demir’in masasında bulduğu mektupla şaşkına dönecektir. Hünkar Yaman’ın eşyalarının satılacağı müzayede için işi başından aşkın olduğundan, mektubu kimin bıraktığının peşine düşemez çabucak. Eşyalar, Çocuk Esirgeme Kurumu için satılacak ve Züleyha’nın bağışladığı bir toprağa çocuklar için yaz kampı inşa edilecektir.

Meskende de hem çalışanlar hem çocukları ile keyifli bir periyot yaşayan Züleyha, Demir ile başka odalarda süren hayatlarında kendisi fark etmese de ikilem içindedir. Demir, akşam yemeklerine katılmadığında onun burkulan yüreğini, Sevda görür ve dillendirir.

DEMİR, ÜMİT’İN AKINTISINA KAPILIYOR!

Hastanede başhekim olarak işleri yoluna koymaya çalışan Ümit, çabucak her adımında ya Müjgan ile ya da onun kurduğu bir tertip ile karşılaşacaktır. Üstelik o bu işlerle boğuşurken, Züleyha ve Demir, şirketteki işleri ve Züleyha’nın bulduğu mektubu konuşmak için baş başa yemektedir. Ümit, süratle bir plan yaparak Demir ile yalnız kalmanın yolunu bulacaktır!

MÜJGAN YENİDEN BEHİCE’NİN AKLI İLE HAREKETE GEÇİYOR!

Konağa döndüğünde, hiçbir şeyi eskisi üzere bulamayan Behice, evdekilere buyruklar yağdıracaktır. Lakin bu kere, hiçbir dediği yerine getirilmez. Fekeli, bir defa daha konutunda Behice’nin insanlara makûs davranmasına müsamaha göstermeyecek ve onu konuttan tekrar uzaklaştıracaktır. Konaktan çıkarılan Behice’nin kayıp 30 milyonun peşindedir hala. Müjgan ise yeniden Fekeli’yi üzecek ve kendisini makus duruma düşürecek kararlar alarak, Yaman Çiftliği’ne gidecektir! Behice de Müjgan da, Yılmaz’ın paralarının Züleyha’da olduğuna emin olduklarından diğer bir yere bakmak akıllarına gelmeyecektir.

SEVDA KONAKTAKİLERE KOL KANAT GERİYOR, SANİYE NE YAPACAĞINI ŞAŞIRIYOR

Gülten, yeni gelin olsa da konut işlerine yardım etmek ister ancak hem öteki çalışanlar hem de Sevda ona mani olacaktır. Zira şimdi balayında sayılmalıdır. Onun memnunluğu ile düğünü yapılamamış olmasının hüznü daha da ortaya çıkan Fadik, Sevda’dan büyük takviye görecektir. Hatta hala kayıp olan Raşit’i birlikte arayacaklardır. Sevda’nın sevgi dolu hallerine itiraz edemese de Hünkar’ın yerinde olmasından çok rahatsız olan Saniye ise ne yapacağını bilemeyecektir. Tüm yaşananlar içinde tüm bayanlar el ele, Hünkar Yaman için düzenlenen müzayede için çalışacaktır.

ŞERMİN, YAMAN SOYADININ HAKKINI VERİRKEN, FEKELİ HERKESİ AĞLATIR

Kent kulübünde Şermin önderliğinde müzayede hazırlıkları tamamlanacak, hatta Şermin, gecenin sunuculuğunu ve müzayedenin yöneticiliğini de üstlenecektir. 40 Yıllık sevdasının tüm eşyalarını bir ortada gören Fekeli, güç dakikalar yaşayacaktır. Lakin en çok Hünkar’ın bir eşarbına yüklü bir sayı ödeyip eline aldığında yürekleri yakacaktır. Muvaffakiyet ile biten gecenin sabahında başlayan çocuk kampı inşaatı, Çukurova’daki herkes için büyük bir sürpriz barındırmaktadır!

BİR VAKİTLER ÇUKUROVA YENİ KISIM CANLI İZLE!

BİR VAKİTLER ÇUKUROVA SON KISIMDA NELER OLDU?

Çukurova’da düğün var

Aşkın sınırsız, hengamenin vefatına, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da Züleyha’nın hanım ağalığı ile barış dolu yeni bir devir başlamıştır. Hünkar’ın geleneklerini devam ettiren Züleyha toplu nikah için tüm hazırlıkları tamamlar. Konak da iki gelin verecektir: Gülten ve Fadik! Düğün, uzun bir ortadan sonra kente tekrar sevinç getirir. Fekeli ve Züleyha’nın şahitliğinde sevinç içinde bir düğün yaşanacaktır. Lakin düğün boyunca Fikret tekrar gözünü Demir’den ayırmaz. Hatta düğün telaşının ortasında, artık planının bir sonraki basamağına geçecek fırsatı da bulur!

BAYAN DAYANIŞMASI ÇUKUROVA’YI ZENGİNLEŞTİRİYOR!

Demir’in annesinin tüm paylarını de devretmesinin akabinde Züleyha hem toprakların hem şirketin idaresinde ağır bir iş hayatına başlar. Ancak elbette, yüzlerce yıldır, erkeklerin egemenliğinde iş yapmaya alışılmış topraklarda bu iş o kadar kolay olmayacaktır. Züleyha’nın bayan olmasını fırsat bilerek zorbalık yapan bir küme, karşılarında Züleyha’nın yanı sıra gerisinde dimdik duran Sevda’yı bulacaktır!

Sevda da, konaktaki tüm bayanlar da Züleyha’nın gerisinde adeta ona bir bayan ordusu oluşturacaktır. Bu bayan dayanışması, ortalarındaki öteki savaşların kırgınlıklarını da yok etmeye başlar!

YILMAZ’IN 30 MİLYONU NEREDE?

Yılmaz’ın tüm mal varlığını satması, Behice ve Müjgan’ın tüm planlarını alt üst edecektir! Milyonlar gelecek diye otelde lüks bir hayat süren iki bayan, artık hem mirassız kalmanın hem de otelin parasını nasıl ödeyeceklerinin kederine düşecektir! Behice, o parayı bulmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Müjgan ise Fekeli’nin yanına da dönemeyeceklerinden, kentin en ucuz oteline yerleşme planları yapar. Her ikisi de kayıp milyonların Züleyha’da olduğundan emindir.

FİKRET VE ÜMİT’İN PLANI NE?

Ümit, Çukurova’ya bir an evvel yerleşmek için konut ararken, Demir ona büyük bir güzellik yapacaktır. Kentin başhekimine dayanak olmanın vazifesi olduğunu söylese de bu Ümit ile yakınlaşması için bir fırsattır. Fikret ve Ümit ise Demir’in bu jestini birlikte kutlayacak kadar planlarına sadıktırlar. İkisi, çok uzun vakittir bekledikleri bir periyoda girmenin sevinci içindedir. Fikret, düğün telaşının ortasında planlarının ikinci kısmını hayata geçirmiştir ve artık olayların gelişmesini bekleyeceklerdir.

ZÜLEYHA’NIN BULDUĞU MEKTUBU KİM BIRAKTI?

Züleyha, şirkete geldiğinde Demir için bırakılmış bir mektup bulur. Mektup, geçmişten bir konuşmayı anlatmaktadır ve altında isim yoktur. Çukurova’da Yamanların geçmişten gelen bir düşmanı mı vardır?

BİR VAKİTLER ÇUKUROVA SON KISIM İZLE!