Beştepe’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a büyük sürpriz! Kucağına aldığı bebek ulusal atlet olarak karşısına çıktı

Beştepe’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a büyük sürpriz! Kucağına aldığı bebek ulusal atlet olarak karşısına çıktı

Şubat 19, 2021 0 Yazar: farukkscu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe’de düzenlenen Ulusal Atlet Bursu Tanıtım Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu. Atlet bursu ile vakıf üniversitelerine yerleşen 76 öğrenciyi tebrik eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Madalya kazanan gençlerimizin eğiğim-öğretim hayatlarında da tıpkı başarıyı yakalayacaklarına inanıyorum. Bizim çocukluğumuzda spora gereken ehemmiyet verilmez, spor yapan çocuklar adeta hayta yaftası yerdi” dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İÇİN SÜRPRİZ OLDU

Programın bir kısmında ise Cumhurbaşkanı Erdoğan büyük bir sürpriz ile karşılaştı. Erdoğan program sonunda sportmenler ile hatıra fotoğrafı çektirirken,2003 yılında Rize‘de açılışını yaptığı hastanede doğan Selen Gülel ile karşılaştı.

18 YIL SONRA ULUSAL ATLET OLARAK KARŞISINA ÇIKTI

Gülel 18 yıl sonra Erdoğan’ın karşısına çağdaş pentatlonda Türkiye birincisi ve dünya üçüncüsü ulusal atlet olarak çıktı. Bu anlar ise Erdoğan’ı duygulandırırken, merasime de damga vurdu.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a günün anısına burs alan 76 sportmen ve öğrencinin imzaladığı forma takdim edildi.