Avrupa devlerinin peşinde olduğu Altay Bayındır: F.Bahçe’nin çıkarları doğrultusunda hareket edeceğim

Avrupa devlerinin peşinde olduğu Altay Bayındır: F.Bahçe’nin çıkarları doğrultusunda hareket edeceğim

Şubat 19, 2021 0 Yazar: farukkscu

Fenerbahçe’nin genç file bekçisi Altay Bayındır, grubun genel performansı, Galatasaraylı kaleci Fernando Muslera ve geleceği hakkında Tivibuspor‘a açıklamalarda bulundu.

Grubun genel performansını yorumlayan Altay, “Futbolda en değerli şeyin konsantrasyon olduğunu düşünüyorum. 3 puanı aldığımızda herkes üzere benim de hissem oluyor. Yeterli geçen maçlardan sonra birbirimizi tebrik ediyoruz. Göztepe maçına her hafta olduğu üzere hazırlanıyoruz” dedi.

“AİDİYET BESLİYORUM”

Geleceği hakkında da konuşan genç kaleci, “Engin İpekoğlu, Rüştü Reçber ve Volkan Demirel üzere Fenerbahçe’nin efsane isimlerinin akabinde kalede olmak benim için büyük gurur ve sorumluluk. Benim amacım her vakit en üst noktada olmaktır. Şu anda en üst noktalardan birindeyim, Fenerbahçe’nin oyuncusuyum. Grubun çıkarları, liderimizin fikirleri doğrultusunda hareket etmeye her vakit hazırım. Ben burada olmaktan ötürü kendimi hisli hissediyorum. Aidiyet besliyorum. Grubun çıkarları doğrultusunda olacaksa, katkı vermek için her vakit orada var olurum” dedi.

“MÜTEVAZI BİR KİŞİLİĞİ VAR”

Altay Bayındır, Muslera için ise “Uzun yıllar ülkemizde hizmet eden birisi. Hakikaten mütevazı bir kişiliği var. Kadrolar ortasında rekabet olsa bile, futbolcuların davranışları birçok şeyin öncüsü oluyor. Zira beşerler futbolcuların davranışlarıyla alevlenebiliyor, ya da sakin kalabiliyor. Bunun temsili olarak bizler alandayız. Bunu da çok uygun yapanlardan biri Muslera’dır” sözlerini kullandı.