Alanyaspor maçı sonrası ailesi tehdit edilen Marcao patladı: Bunu kabul etmiyorum

Alanyaspor maçı sonrası ailesi tehdit edilen Marcao patladı: Bunu kabul etmiyorum

Şubat 11, 2021 0 Yazar: farukkscu

Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final müsabakasında Aytemiz Alanyaspor‘a 3-2 yenilen Galatasaray, turnuvaya veda ederken maç sonunda Marcao’nun yaptığı paylaşım gündeme oturdu.

24 yaşındaki Brezilyalı savunmacı âlâ bir performans göstermediği maçtan sonra , taraftarların toplumsal medyada ailesine gösterdiği reaksiyona karşılık verdi.

Maçta yaptığı yanlışlar nedeniyle özür dileyen Marcao, “Benim yanılgılarım nedeniyle ailemin tehdit edilmesini kabul edemem. Aileme hürmet duymanızı bekliyorum” tabirlerini kullandı.

İşte Marcao’nun paylaşımının tamamı;

“Bugün hepimiz için kolay bir gün değildi. Bu formaya çok hürmet duyuyorum ve bugüne kadar Galatasaray’ı ve taraftarları onurlandırmak için alanda ve dışında her şeyimi verdim.

Tüm bu nedenlerden ötürü maçtaki penaltı nedeniyle özür dilemem gerektiğini düşünüyorum. Bu kulübü savunan herkes, her vakit en iyiyi elde etmek için elinden geleni yapıyor ve beni tanıyanlar, kendimi suçladığımı biliyorlar…”

“BAZI ŞEYLERİ NETLEŞTİRMEMİZ GEREKİYOR”

Bugün olanlar mutlaka daha fazla çalışmam için beni motive edecek fakat burada birtakım şeyleri netleştirmemiz gerekiyor. Benim tarafımdan yapılan bir kusur nedeniyle ailemi tehdit edilmesini ve kırılmasını kabul etmiyorum.

Olayları karıştırmamızı ve alanda olan bir yanılgıyı aileme aktarmanızı istemem. Tüm taraftarlara hürmet duyduğum üzere, sizden de aileme hürmet duymanızı istiyorum.”