Afyonkarahisar’daki çiğ köfteciye ikinci saldırı! Yakını bira şişesiyle camları kırdı

Afyonkarahisar’daki çiğ köfteciye ikinci saldırı! Yakını bira şişesiyle camları kırdı

Mart 2, 2021 0 Yazar: farukkscu

ÇİĞ KÖFTECİYE İKİNCİ HÜCUM

Olayın akabinde sözü alınarak hür bırakılan Şenel, çığ üzere büyüyen reaksiyonların akabinde tekrar gözaltına alındı. Şenel’in emniyetteki süreçleri devam ederken birebir çiğ köfte dükkanına, Şenel’in yakınları tarafından ikinci bir akın daha düzenlendi.

BİRA ŞİŞESİNİ GÜVENLİK KAMERASINA VE CAMA ATTI

Bilal T. isimli şahsın dükkanda bulunduğu sırada Şenel’in bir yakını elindeki bira şişesinin birinci evvel iş yerinin güvenlik kamerasına yanlışsız, daha sonra da dükkanın kapı camına hakikat attı. Dükkanın camını kıran şahsı yanındakiler sakinleştirip olay yerinden uzaklaştırmak istedi.

SEHBAYI CAMA ATIP MOTORU TEKMELEDİ

Daha sonra kendisini tutan şahıslardan kurtulan saldırgan bu sefer de iş yerinin önündeki sehpayı alarak dükkanın vitrin camına attı. Saldırgan iş yerinin önündeki servis motorunu da tekmeledikten sonra yanındakiler tarafından olay yerinden uzaklaştırıldı.

“AĞABEY BEN NE YAPTIM?”

Yaşananlar karşısında büyük bir endişe yaşayan Bilal T., isimli çalışan ise saldırgana “Ağabey ben ne yaptım, benim cürmüm ne?” diyerek kendisini müdafaaya çalıştı. Saldırganın kendisini dışarıya çağırmasına da kulak asmayan Bilal T., daha sonra polisi arayarak yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis grupları ise iş yerinde ayrıntılı bir inceleme yaparak saldırgan şahsı yakalamak için çalışma başlattı.

GÖZALTINA ALINDILAR

Çiğ köfteciye saldıran H.Ş. ve beraberindeki 2 kişi, polisin çalışması sonucu yakalandı. Gözaltına alınan H.Ş. ve beraberindekiler söz için emniyete götürüldü. Şüphelilerin süreçlerinin devam ettiği belirtildi.