Acun Ilıcalı: Exxen, 1 Ayda 1 Milyon Üye Sayısına Ulaşacak

Acun Ilıcalı: Exxen, 1 Ayda 1 Milyon Üye Sayısına Ulaşacak

Şubat 25, 2021 0 Yazar: farukkscu

Yola “Komedi Dükkanı” olarak başlayan lakin yıllar içerisinde güncellenen formatıyla “Tolgshow” olarak Exxen’de yayın hayatına devam eden tanınan güldürü programı ile gönüllerde taht kuran Tolga Çevik ve programın “yönetmeni” Fırat Parlak, geçtiğimiz gün Candaş Tolga Işık’ın Az Evvel Konuştum programına konuk oldular.

Program devam ederken Exxen’in kurucusu olan Acun Ilıcalı da telefon teması ile iştirakte bulundu ve Exxen’in geleceği ile ilgili dikkat cazip açıklamalarda bulundu. “Bir hayalle yola çıktık. Şimdiye kadar ki bütün işlerimizde birebir şeyi yaptık. Hayal kurduk, peşinden gittik.” diyen Ilıcalı, kelamlarına şu biçimde devam etti:

“Bu sefer ki hayalimizde çok düzgün gidiyor. Ve bizi çok keyifli ediyor. Allah müsaade verirse, 1 ay içinde 1 milyon üye sayısına ulaşacağımızı düşünüyorum. Bunda Tolga kardeşimin çok büyük emeği var. Hoş kalbiyle bize inandı. Hayalimize ortak oldu.”

“Exxen’in lokomotifi komedi”

Güldürünün televizyon dünyasında ikinci plana atılmasının kendisine ilham olduğunu belirten Ilıcalı, “Hayal ettiğim üzere cümbüş dolu bir platformun sahibiyim şu anda. Ve her seyrettiğimde keyifli olmamı sağlayan birileri de Tolga ve Fırat. Bizim konsantrasyonumuz birinci planda güldürü.

Öteki kanallarda güldürünün geride kalması beni bu manada kamçıladı. Çok kıymetli yıldızlarla güldürü olayın girdik. Exxen’in bu manada en değerli lokomotifi güldürü. Zira insanların gülmeye muhtaçlığı var. Tolga, Hasan Can ve artık de İbrahim Büyükak geliyor. Biz mega yıldızlarla yola çıktık” halinde konuştu.