Abdurrahim Albayrak, Mohamed’in bonservisinin çabucak alınmasını isteyen taraftara toplumsal medyadan karşılık verdi

Abdurrahim Albayrak, Mohamed’in bonservisinin çabucak alınmasını isteyen taraftara toplumsal medyadan karşılık verdi

Şubat 28, 2021 0 Yazar: farukkscu

Galatasaray’ın devre ortasında Zamalek‘ten kiralık olarak renklerine bağladığı Mostafa Mohamed’in bonservisi için çeşitli spekülasyonlar ortaya çıkarken, sarı kırmızılıların 2. Lideri Abdurrahim Albayrak, bunların gerçek olmadığını ve 4 milyon dolar ödenmesi halinde oyuncuyu alabileceklerini belirtmişti.

TARAFTAR TWITTER’DAN DAVETTE BULUNDU

Mostafa Mohamed’in Erzurumspor maçında da 2 gol atarak yıldızlaşmasının akabinde bir taraftar toplumsal medyadan yaptığı davette, Abdurrahim Albayrak’a oyuncunun acil transfer edilmesi gerektiği bildirisini verdi. Albayrak ise devam eden bağış kampanyasına katılmasını kaydetti.

BAĞIŞ KAMPANYASINA KATIL İLETİSİ VERDİ

Taraftar açıklamasında, “Hemen ağabeycim çabucak hemen çabucak artık gidin verin parasını alın şu adamın bonservisini. Başlarım finansal fair playine. Abdürrahim Liderim sen gerekeni yaparsın bekletmeyin başımıza iş çıkmasın. Mostafa Mohamed bizimdir bizim kalmalı” dedi. Albayrak ise, “Hemen ağabeyciğim çabucak hemen bağış kampanyamıza katıl çabucak hemen” tabirlerine yer verdi. Albayrak’ın taraftara yanıtı binlerce beğeni aldı.

Galatasaray 31 Aralık 2021’e kadar 4 milyon Dolar ödediği takdirde Muhammed’in bonservisini alma hakkını elinde bulunduruyor.