2051’de Geçecek PUBG: New State Duyuruldu [Video]

2051’de Geçecek PUBG: New State Duyuruldu [Video]

Şubat 25, 2021 0 Yazar: farukkscu

Kısa bir mühlet evvel sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, dünyanın en tanınan hayatta kalma oyunlarından PUBG‘nin hem konsol ve PC için yeni bir oyununun hem de taşınabilir sürümünün yeni bir versiyonunun piyasaya sürüleceğinden bahsetmiştik. PC ve konsol ile ilgili şu an için resmi bir gelişme yok fakat Krafton Inc., taşınabilir oyuncuların hizmetine sunulacak yeni sürümün fragmanını yayınlayarak, oyunla ilgili de kimi açıklamalarda bulundu.

Geliştiriciler tarafından yapılan açıklamalara nazaran yeni taşınabilir oyun, “PUBG: New State” olarak isimlendirilecek. Ayrıyeten bu oyun, daha evvel de tez edildiği üzere 2051 yılında geçecek. Bu da oyunda yeni jenerasyon silahların, yesyeni araçların ve drone üzere yeni teknolojilerin bulunacağı manasına geliyor. İşte tüm bu yenilikler, paylaşılan fragmanda da açıkça gösteriliyor.

Karşınızda PUBG: New State için hazırlanan tanıtım afişi

Oyunla ilgili yapılan açıklamalara nazaran PUGB: New State, yesyeni bir haritayla gelecek. Ayrıyeten bu oyun gerek oynanış mekaniği gerek grafikleriyle, eşsiz bir tecrübe sunacak. Şirket, PUBG: New State’in grafiklerinin taşınabilir aygıtların hudutlarını zorlayacağını, oyunu oynarkense hayatta kalmanın en yeni yollarını deneyimleyeceklerini tabir ediyor.

Bu ortada; PUBG: New State’in temel mantığı tekrar birebir olacak. 100 farklı oyuncu bir haritaya inecek ve hayatta kalan son kişi olmaya çalışacak. Yeni oyunla birlikte sırf yeni silah ve ekipmanlar, yeni araçlar ve yeni bir görünüm sunulmuş olacak. Oyunun ne kadar tanınan olacağını ise vakit gösterecek.

PUBG: New State, Google Play Store’da listelenmeye başladı

PUBG Mobile’ın yeni versiyonu hem iOS hem de Google Play Store üzerinden indirilebilecek. Lakin şu an için yalnızca, Android kullanıcıları bu oyuna ön kayıt yaptırabiliyorlar. iOS kullanıcıları için de bir açıklamada bulunan geliştiriciler, oyunun kısa bir mühlet sonra App Store’a ekleneceğini ve iOS ekosistemindeki kullanıcıların da ön kayıt yaptırabilecekleri söz ediliyor.

Üstteki görselde de görebileceğiniz üzere ön kayıt süreci, taşınabilir oyunseverler için birtakım ayrıcalıklar sunuyor. Bu ayrıcalıklar şu an için yalnızca bir araba kaplamasıymış üzere görünüyor. Lakin şirket, ilerleyen süreçte yeni avantajlarla ilgili duyurularda bulunabilir.

Şayet sizler de PUBG: New State için ön kayıt yaptırmak isterseniz, buradaki ilişkiyle oyunun Google Play Store’daki sayfasına ulaşabilirsiniz. Oyunun internet sitesini incelemek isterseniz de buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz.

İşte PUBG: New State için oluşturulan tanıtım görüntüsü