20 yaşındaki genç, en yakın arkadaşının üvey babası oldu

20 yaşındaki genç, en yakın arkadaşının üvey babası oldu

Şubat 12, 2021 0 Yazar: farukkscu

İskoçya’da yaşayan 42 yaşındaki Dawn Norhtey oğlunun arkadaşı ve o vakitler 18 yaşında olan Takhari Aldridge ile tanışır tanışmaz gençten etkilendi. Dawn’ın 18 yaşındaki oğlu Callum Northey ve Takhari 2017’de yüz yüze tanışmadan evvel üç yıl boyunca çevrimiçi oyun arkadaşlığı yaptılar. O sırada evli olan bayan, oğlu Callum’u oyun arkadaşıyla buluşmaya götürdüğü sırada Takhari ile tanıştı.

“ANİDEN ÖPTÜ”

2018 yılında eşinden boşanan bayan, oğlunun arkadaşı ile tanışmasından yedi ay sonra Takhari’yi meskene bırakırken birinci kıvılcımın ortaya çıktığını söyledi ve “Biz meskene vardığımızda Takhari ansızın eğildi ve beni otomobilde öptü.” dedi.

YENİ KAYNANASIYLA OĞULLARI HAKKINDA SOHBET ETMİŞLER

Takhari’yi gördüğü birinci anı anlatan Dawn “Eve girer girmez kapıda ayakta duran Takhari’yi gördüm. Uzun uzunluklu, esmer ve çok güzeldi. İçeri girdik ve oğlanlar oyun oynarken biz de Takhari’nin annesiyle sohbet ettik” dedi. Annesi alakalarını onaylamayınca Takhari, arkadaşının konutuna taşındı.

BAĞLANTISI YÜZÜNDEN TEHDİTLER ALMIŞ

Ailesi tarafından genç adamı istismar ettiği ve bundan ötürü polise ihbar edileceği üzerine tehditler alan bayan, bağlantısı hakkında “Takhari ile birinci tanıştığımda 18 yaşında birini alımlı bulmuş olmama inanamadım. Neyse ki o da benden etkilendi ve artık birbirimize sırılsıklam aşığız” dedi.