17 Mart Koronavirüs tablosu açıklanıyor… Son dakika koronavirüs vaka sayısı! Bugünkü korona tablosu

17 Mart Koronavirüs tablosu açıklanıyor… Son dakika koronavirüs vaka sayısı! Bugünkü korona tablosu

Mart 17, 2021 0 Yazar: farukkscu

Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesinde corona virüse dair son rakamları yayınlıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise Twitter hesabından güncel tabloyu yayınlıyor. Türkiye’nin dünkü tablosuna göre vaka sayısı 2.911.642’ye yükseldi. Koronavirüs sebebiyle toplam 29.623 vatandaşımız hayatını kaybetti. İşte en güncel Türkiye Koronavirüs tablosu detayları…

17 MART CORONA VİRÜSÜ TABLOSU AÇIKLANIYOR

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 17 Mart Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu Sağlık Bakanı tarafından akşam saat 19.00’dan sonra açıklanması bekleniyor.

16 MART CORONA VİRÜSÜ TABLOSU VAKA SAYISI

16 Mart Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu tarafından dün yayınlandı. İşte resmi veriler;

TÜRKİYE’DE KORONAVİRÜS SON DURUM

Türkiye’de son 24 saatte 158 bin 386 Kovid-19 testi yapıldı, 16 bin 749 kişinin testi pozitif çıktı, 71 kişi hayatını kaybetti.

Ağır hasta 1474 oldu, 17 bin 893 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 734 bin 862ye yükseldi.

KORONAVİRÜS SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

DÜNYADA KORONAVİRÜS SON DURUM

İsrail’de yapılan bir araştırmada, hamileyken yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı yaptıran kadınların bebeklerinde virüse karşı antikor bulunduğu tespit edildi

İngiltere Başbakanı Johnson, Kovid-19 aşısının kapsamlı testlerden sonra kanıtlandığını ve güvenli olduğunu, 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde ABD ve Hindistan gibi çeşitli ülkeler tarafından kullanıldığını bildirdi.

Çin Sivil Havacılık İdaresi (CAAC),Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Çin sivil havacılık sektörünün 2021 yılında hava yolu seyahatlerinin sayısının salgın öncesi dönemin yüzde 90’ına kadar çıkmasını beklediğini kaydetti.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle zor bir dönemden geçen Brezilya’da, salgın başladığından beri dördüncü sağlık bakanı göreve gelecek.

İsveç, Oxford Üniversitesi ile ilaç firması AstraZeneca’nın geliştirdiği Kovid-19 aşısının kullanımını askıya aldı.

BUNLARA DA BAKABİLİRSİNİZ